Jídelna Konzervatoře

Chelčického 1600/3, 415 01 Teplice
Tel. 778 701 259, email:
Jídelní lístek a objednávky: www.jidelny.me.cz/jidelna20

Jídelna Konzervatoře je od 1.1.2022 do odvolání z důvodu rekonstrukce uzavřena. Náhradní možnost stravování pro Obchodní akademii a Konzervatoř Teplice je ve školní jídelně Čs.Dobrovolců. Děkujeme za pochopení.

 

BEZHOTOVOSTNÍ PLATBY NA STRAVNÉ

Počínaje dnem 14. 3. 2016 lze hradit platby na stravné bezhotovostně v libovolné výši.

Vaše platba musí být připsána na účet školy dříve, než si budete chtít objednat stravu.

Informace potřebné k platbě (číslo účtu a variabilní symbol) Vám vydá na požádání vedoucí stravování.

V případě dalších dotazů mne kontaktujte na tel.: +420 778 701 259, e-mail: waicova@sostp.cz nebo osobně v úředních hodinách určených pro výběr stravného.

 

Jak na objednávky:

Jídla lze objednat na této adrese: www.jidelny.me.cz/jidelna20

  1. Nejprve je nutné se do systému správně přihlásit. Prvotní registrace Vaší emailové adresy je nutná u sl. Waicové.
  2. Při prvním přístupu si klikněte na „ Zaslat přihlašovací údaje “ (vpravo v rámečku). Na další stránce vyplňte Vaší e-mailovou adresu, kterou jste sdělili škole a stiskněte tlačítko „Zaslat přihlašovací údaje“ (vpravo vedle napsané adresy). Následně Vám bude odeslán e-mail, ve kterém budou přihlašovací údaje.
  3. Po obdržení přihlašovacích údajů se můžete na úvodní stránce přihlásit vyplněním JMÉNA a HESLA a stiskem tlačítka „Přihlásit“. Po úspěšném přihlášení se Vám zpřístupní další možnosti v menu.
  4. Heslo si můžete změnit kliknutím na „Možnosti“ (vpravo) vyplněním současného a nového hesla v rubrice „Moje heslo“. Potvrďte stiskem "Uložit".
  5. Na záložce "OBJEDNÁVKY" se Vám zobrazí aktuální jídelníček. Zde si můžete kliknutím na radiobutton (přepínač) v levé části zvolit, které jídlo chcete objednat (případně lze jídlo odhlásit volbou "bez jídla"). Po dokončení výběru klikněte na tlačítko "Uložit" ve spodní části jídelníčku. Po té dojde k uložení Vašeho výběru a k zobrazení rekapitulace. Pokud nejste spokojeni s výběrem, můžete jej zopakovat.
  6. Na záložce "ODBĚRY" se Vám zobrazí časy odběrů jídel v jednotlivých dnech.
  7. Na záložce "PLATBY" uvidíte přijaté nebo vrácené platby.                                                      
  8. Na závěr se nezapomeňte odhlásit v pravé části kliknutím na tlačítko "Odhlásit" !

Jídelna je otevřena i cizím strávníkům, které rádi v jídelně Konzervatoře přivítáme (cena oběda, včetně polévky je 50,- Kč).