„První věc, kterou udělám po válce, bude…“

Publikováno:
WhatsApp Image 2024-03-29 at 07.24.43

Třída SČ1 se zapojila do výtvarné soutěže, kterou pořádá Památník Terezín. Žáci prvního ročníku měli výtvarně zpracovat téma „První věc, kterou udělám po válce, bude…“. V rámci sociálně aktivizačních činností tvořili hračky – panenky, kterými by chtěli obdarovat své blízké. Výrobky jsme poslali do slosování a čekáme, zda budou mít úspěch. Držte nám palce!

Fotogalerie

Nepřehlédněte

pv9f372s5b2a4ft

Ředitel školy zveřejnil výsledkové listiny 2. kola přijímacího řízení v oborech vzdělávání Strojírenství a Ekonomické lyceum. Více naleznete v přílohách.

Slider 75 LET SPŠ (Web)

Střední průmyslová škola Teplice letos slaví 75 let od svého založení. Toto významné jubileum si společně připomeneme ve dnech 18. a 19. září 2026 a srdečně zveme naše absolventy, bývalé kolegy, současné žáky i širokou veřejnost. Čeká vás možnost…

Web banner - Autosalon

Tradiční akce naší školy se opět vrací – letos už potřinácté. Autosalon SPŠ Teplice je určen nejen našim žákům, ale také žákům základních a partnerských středních škol a samozřejmě široké veřejnosti. Přijďte si užít den plný techniky, motorismu a…