Střední průmyslová škola - Kontakty

Publikováno:

Adresa

Benešovo náměstí 1

415 01 Teplice


Sekretariát

Simona Cibulková

Telefon: +420 417 537 730, +420 608 482 072

Email: cibulkova@sostp.cz

Náš Facebook

Náš Instagram


Zaměstnanci

Černá Erika, Mgr.cernaE@sostp.czANJ
Černý Marek, Ing. ICT
Czornij Ivana MAT, FYZ
Dovhun Marek, Bc.dovhun@sostp.czICT
Drábková Nikoladrabkova@sostp.czstrojírenství
Eisner Hynek, Ing.eisner@sostp.czdopravní prostředky
Farkaš Daniel, Bc.  strojírenství, dopravní prostředky
Fiala Martin, Mgr.fiala@sostp.czMAT
Fürst Roman, Mgr. furst@sostp.czstrojírenství
Gaschler Vilém, Ing.gaschler@sostp.czstrojírenství
Holek Jan holek@sostp.czekologie, biologie
Homolková Andrea, Mgr. homolkova@sostp.czMAT
Honců Zdeněk, Ing. honcu@sostp.czstrojírenství, dopravní prostředky
Hudská Michaela, Ing. hudska@sostp.czEKO
Honců Zdeněk, Ing. strojírenství, dopravní prostředky
Ilkiv Jiří, Ing. ilkiv@sostp.czstrojírenství
Ilkivová Hana, Ing. ilkivova@sostp.czstrojírenství
Jarošová Martina, Mgr. jarosovaM@sostp.czČJ, NJ, ANJ
Koluch Toni, Ing. koluch@sostp.czICT
Koudelka Vladimír, Ing. koudelka@sostp.cz
Koudelka Jan, Bc. ICT
Kulhánek Zdeněk kulhanekZ@sostp.czstrojírenství, dopravní prostředky
Lipská Milena, Mgr.lipska@sostp.czNJ
Lišková Helena, Mgr. liskova@sostp.czNJ, TV
Malec Jakub, Mgr. malec@sostp.czstrojírenství
Malcová Pavlína, Mgr. malcova@sostp.czMAT
Michal Václav, Mgr. ICT
Mikotová Veronika, Bc.mikotova@sostp.czANJ
Obr Pavel, Ing.obr@sostp.czSPŠ
Ottisová Martina, Mgr.ottisova@sostp.czČJ, ANJ
Pokorný Vít pokorny@sostp.czstrojírenství
Radilová Jaroslava, Mgr.radilova@sostp.czČJ, ZSV
Řeháková Markéta, Mgr. rehakova@sostp.czANJ
Říha Miroslav, Mgr.riham@sostp.czTV, ZSV
Semrád Josef, Ing. semrad@sostp.czelektrotechnika, automatizace
Soukop Cyril, Mgr.soukop@sostp.czstrojírenství, ICT
Stehlíková Magda, Mgr. stehlikova@sostp.czČJ, NJ
Starecká Lucie, Mgr. starecka@sostp.czANJ
Šudichová Marcela, Mgr. sudichova@sostp.czČJ, ZSV, DEJ
Světlík Miroslav, Ing.svetlikM@sostp.czICT
Světlík Pavel, Ing. svetlik@sostp.czdopravní prostředky
Svoboda Jakub, Bc. svoboda@sostp.czstrojírenství
Vachoušková Jana, Mgr.vachouskova@sostp.czZŘ pro PR
Vlček Pavel, Ing.vlcek@sostp.czICT
Vyskočilová Radkavyskocilova@sostp.czICT, strojírenství
Waicová Janawaicova@sostp.czPEK
Zamrzla Milan, Mgr.zamrzla@sostp.czchemie

Nepřehlédněte

598e6e63-4996-4d27-a474-4d8aa8a18c0a

Fakulta strojní, Technické univerzity v Liberci (FS TUL) vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝUKOVÝ MODEL z oblasti techniky nebo přírodních věd. Soutěž podporuje především týmovost, tvůrčí a kreativní myšlení. Je možné využít dostupné spojovací…

367034f1-780a-4f8c-9b45-11cf66e11986

Sportovní kurz tříd S2 a V2A naší průmyslovky se stal nezapomenutelným zážitkem plným sportu, soutěží a týmové spolupráce. Žáci se během kurzu zapojili do různorodých aktivit, které rozvíjely jejich fyzickou kondici, ale také posílily jejich…

Sportovní kurz 2. roč. 24 (2)

S potěšením oznamujeme, že sportovní kurz pro žáky 2. ročníků, který se konal od 3. do 7. června 2024 ve Starých Splavech se letos zdárně vyvedl. Žáci měli možnost zapojit se do různých sportovních aktivit včetně tenisu, fotbalu, badmintonu, beach…