Střední průmyslová škola - Kontakty

Publikováno:

Adresa

Benešovo náměstí 1

415 01 Teplice


Sekretariát

Simona Cibulková

Telefon: +420 417 537 730, +420 608 482 072

Email: cibulkova@sostp.cz

Náš Facebook

Náš Instagram


Zaměstnanci

Černá Erika, Mgr.cernaE@sostp.czANJ
Černý Marek, Ing. ICT
Czornij Ivana MAT, FYZ
Dovhun Marek, Bc.dovhun@sostp.czICT
Drábková Nikoladrabkova@sostp.czstrojírenství
Eisner Hynek, Ing.eisner@sostp.czdopravní prostředky
Farkaš Daniel, Bc.  strojírenství, dopravní prostředky
Fiala Martin, Mgr.fiala@sostp.czMAT
Fürst Roman, Mgr. furst@sostp.czstrojírenství
Gaschler Vilém, Ing.gaschler@sostp.czstrojírenství
Holek Jan holek@sostp.czekologie, biologie
Homolková Andrea, Mgr. homolkova@sostp.czMAT
Honců Zdeněk, Ing. honcu@sostp.czstrojírenství, dopravní prostředky
Hudská Michaela, Ing. hudska@sostp.czEKO
Honců Zdeněk, Ing. strojírenství, dopravní prostředky
Ilkiv Jiří, Ing. ilkiv@sostp.czstrojírenství
Ilkivová Hana, Ing. ilkivova@sostp.czstrojírenství
Jarošová Martina, Mgr. jarosovaM@sostp.czČJ, NJ, ANJ
Koluch Toni, Ing. koluch@sostp.czICT
Koudelka Vladimír, Ing. koudelka@sostp.cz
Koudelka Jan, Bc. ICT
Kulhánek Zdeněk kulhanekZ@sostp.czstrojírenství, dopravní prostředky
Lipská Milena, Mgr.lipska@sostp.czNJ
Lišková Helena, Mgr. liskova@sostp.czNJ, TV
Malec Jakub, Mgr. malec@sostp.czstrojírenství
Malcová Pavlína, Mgr. malcova@sostp.czMAT
Michal Václav, Mgr. ICT
Mikotová Veronika, Bc.mikotova@sostp.czANJ
Obr Pavel, Ing.obr@sostp.czSPŠ
Ottisová Martina, Mgr.ottisova@sostp.czČJ, ANJ
Pokorný Vít pokorny@sostp.czstrojírenství
Radilová Jaroslava, Mgr.radilova@sostp.czČJ, ZSV
Řeháková Markéta, Mgr. rehakova@sostp.czANJ
Říha Miroslav, Mgr.riham@sostp.czTV, ZSV
Semrád Josef, Ing. semrad@sostp.czelektrotechnika, automatizace
Soukop Cyril, Mgr.soukop@sostp.czstrojírenství, ICT
Stehlíková Magda, Mgr. stehlikova@sostp.czČJ, NJ
Starecká Lucie, Mgr. starecka@sostp.czANJ
Šudichová Marcela, Mgr. sudichova@sostp.czČJ, ZSV, DEJ
Světlík Miroslav, Ing.svetlikM@sostp.czICT
Světlík Pavel, Ing. svetlik@sostp.czdopravní prostředky
Svoboda Jakub, Bc. svoboda@sostp.czstrojírenství
Vachoušková Jana, Mgr.vachouskova@sostp.czZŘ pro PR
Vlček Pavel, Ing.vlcek@sostp.czICT
Vyskočilová Radkavyskocilova@sostp.czICT, strojírenství
Waicová Janawaicova@sostp.czPEK
Zamrzla Milan, Mgr.zamrzla@sostp.czchemie

Nepřehlédněte

2024 03 26 Sudoku_soutěž HOP (kopie)

Milé žákyně, milí žáci, zveme vás na další ročník soutěže v luštění SUDOKU, tentokrát s organizační pomocí třídy S2. Soutěž se koná 26. 3. 2024 od 10 hod na SPŠ Teplice. Soutěžní tříčlenné týmy se musí přihlásit do 12. 3.2024 (QR kód v letáku níže).…

539D324D-A385-4ACD-8058-31E6F47C9151_4_5005_c

Měli tu čest přivítat amerického diplomata Todda Jurkowského a Víta Nejedla na naší škole. Todd Jurkowski je zástupce kulturního atašé a Vít Nejedlo je ředitel sítě amerických center v České republice. Jeho návštěva byla plná zajímavých momentů a…

422A89A2-2134-460C-B4A1-5D55D902533D

Tato krutopřísná porota rozhodla o tom, že naše další želízko v ohni Pavel Jungmann postupuje z nominačního kola do finále, z 29 mladých kulinářských mistrů se Pavel probojoval mezi nejlepších devět!! Tato soutěž je určena pro mladé nadějné studenty…