Střední průmyslová škola - Přijímací řízení na školní rok 2023/2024

Nejdůležitější informace k přijímacímu řízení na školní rok 2023/2024:

1. Termín odevzdání přihlášek ke vzdělávání je do 1.   března 2023

2. Místo odevzdání přihlášek: 

  • Budova Hotelové školy: Smetanovo náměstí 786, 415 01 Teplice
  • Budova Střední průmyslové školy: Benešovo náměstí 604/1, 415 01 Teplice (OA + SPŠ)
  • Přihláška se také považuje za včas odevzdanou, pokud byla v této lhůtě předána k přepravě provozovateli poštovních služeb.

3. Jednotná přijímací zkouška se bude konat ve dvou termínech: 13. dubna a 14. dubna 2023

4. Místo konání jednotné přijímací zkoušky: Budova Hotelové školy, Smetanovo nám. 786, Teplice 

5. Uveďte na sebe kontaktní údaje – jak telefon, tak e-mailovou adresu – kontaktní údaje slouží škole pro případ jakýchkoliv nesrovnalostí nebo pro zasílání různých doplňujících informací k přijímacímu řízení včetně pozvánky k JPZ.

V níže přiložených souborech naleznete podrobné informace k přijímacímu řízení na školní rok 2023/2024. V souborech také naleznete dokumenty pro uchazeče z Ukrajiny.

Přejeme hodně štěstí všem uchazečům maturitních, učebních oborů i nástavbového studia v rámci vyhodnocení přijímacího řízení.

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…