Hotelová škola - Kontakty

Publikováno:

Adresa

Smetanovo náměstí 786

415 49 Teplice

Ústředna/recepce školy: +420 417 537 111


Sekretariát

Ladislava Glossová

Telefon: +420 417 539 029, +420 736 482 067

Email: glossova@sostp.cz

Náš Facebook

Náš Instagram

Náš Tik tok


Zaměstnanci

Bednár Lukáš UOV
Beneš Tomášbenes@sostp.czUOV
Bílková Michaelabilkova@sostp.czreferentka správy majetku
Bočková Jitkabockova@sostp.czpers. mzdová účetní
Bondar Viktoriia Mgr.bondar@sostp.czANJ
Brožíková Alena, Mgr.brozikova@sostp.czANJ
Cmíralová Zdeňka UOV
Černá Martina, Mgrcerna@sostp.czANJ
Druxová Martadruxova@sostp.czúčetní - pokladní 
Filipová Adéla, M.A. filipova@sostp.czANJ
Frišová Janette, Ing.frisova@sostp.czANJ
Frýdlová Ivana, Mgr.frydlova@sostp.czMAT, ZCR, TEV
Gaubeová Bronislava UOV
Glossová Ladislavaglossova@sostp.czTHP
Hlávková Lenka, Mgr. Bc.hlavkova@sostp.czprojektový koordinátor
Horáčková Květa, Bc.horackovaK@sostp.czTOS
Huf Josef, Mgr.huf@sostp.czCJL, ZSV
Jarolímková Pavla, Mgr.jarolimkova@sostp.czCJL, ZSV
Jarošová Jitka, Mgr.jarosova@sostp.czCJL, ROV, SOC
Knotková Kateřina, Ing.knotkova@sostp.czTHP, EKO
Kolbabová Lenka, Mgr.kolbabova@sostp.czNEJ
Kovács Imrich, Ing.kovacs@sostp.czekonomický náměstek
Kovácsová Zdeňka, Ing. kovacsova@sostp.czhlavní účetní 
Krausová Vlasta UOV, TEC, ODK
Kulčickij Alexandr, Mgr.kulcickij@sostp.czTEV
Kulhánková Ivetapetru@sostp.czTOS, TPP
Kulhánková Petra, Bc.kulhankova@sostp.czTEC, SUR
Kulhánek Václav, Bc.kulhanek@sostp.czZŘPV
Kypová Lenka, Ing.kypova@sostp.czZPV, PAV
Málková Hana, Mgr.malkova@sostp.czNEJ
Marková Martina THP
Moltašová Ivana, Ing.moltasova@sostp.czEKO, SOS, TEA
Nerudová Dita, Mgr.nerudova@sostp.czSOC, PED, PSY
Nožičková Michaela, Ing.nozickova@sostp.czEKO, MAM
Opatrná Věra, Mgr.opatrna@sostp.czCJL, ZSV
Opavová Lenkaopavova@sostp.czTPP
Pešková Ivana UOV
Prokešová Ivana, Bc.prokesova@sostp.czTOS
Převrátilová Petra, Mgr.prevratilova@sostp.czSOC, PED, PSY
Rumler Roman, Bc.rumler@sostp.czTPP, PAV
Rybková Eva, Ing.rybkova@sostp.czEKO, TEA, PCP
Řeháčková Kateřina, Mgr.rehackova@sostp.czMAT, ZSV, metodik prevence
Salačová Lucie, Mgr.salacova@sostp.czZCR, DEJ
Skramušská Monika, Mgr.skramusska@sostp.czCJL, ZSV, výchovný poradce
Stádníková Jitka, Ing.stadnikova@sostp.czPRV, EKO
Stammová Eva, Mgr.stammova@sostp.czMAT
Stojčenko Miroslav, Mgr.stojcenko@sostp.czANJ
Šmíd Rudolfsmid@sostp.czTHP
Šplíchalová Hana, Ing.splichalova@sostp.czEKO, UCE, TEA
Šturc Jan, Mgr.sturc@sostp.czTPP, TEV
Táborová Annataborova@sostp.czUOV
Tišerová Vladimíra, Ing.tiserova@sostp.czEKO, TEA, PCP
Tomšíková Alexandra, Mgr.tomsikova@sostp.czNEJ
Vajner Jan, Mgr.vajner@sostp.czZCR, DEJ, PCP
Vančurová Danielavancurova@sostp.czUOV
Vandegrift Kateřina, Ing.vandegrift@sostp.czANJ
Vašíček Pavel, Mgr.vasicek@sostp.cz
Vrátilová Jitka, Mgr. Bc.vratilova@sostp.czNEJ
Worth Janworth@sostp.czTHP

Nepřehlédněte

Návrh bez názvu (6)

Od 1. července začínají školní prázdniny, během kterých se mnozí z vás zapojí do prázdninových brigád. Pro tyto aktivity budete potřebovat potvrzení o studiu. Pokud jste si ho ještě nevyzvedli, můžete o něj jednoduše požádat online a potvrzení…

placeholder

Opravné a dodatečné zkoušky se konají ve středu 28. 8. 2024 a ve čtvrtek 29. 8. 2024. Žáci oboru Obchodní akademie jsou očekáváni v budově v Poštovní ulici, a to v den zahájení zkoušek - 28. 8. 2024 v 8:00 h. Kdo má opravné i dodatečné zkoušky,…