Přijímací řízení 2023

Vážení rodiče,
dne 23. března 2023 byly na vaše e-mailové adresy odeslány Pozvánky k jednotné přijímací zkoušce od společnosti CERMAT z emailové adresy: neodpovidejte@cermat.cz.

Prosíme o kontrolu vašich e-mailových schránek.

Přejeme hodně štěstí všem uchazečům maturitních, učebních oborů i nástavbového studia v rámci vyhodnocení přijímacího řízení.

Přípravné e-kurzy k přijímacím zkouškám

Připravili jsme pro Vás sérii přípravných e-kurzů na přijímací zkoušky na střední školu z českého jazyka a matematiky. 

Jsme vždy o krok napřed

V IT je budoucnost! Nabízíme zkušené učitele a nejmodernější průmyslové přístroje.

Co se u nás děje

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…

f32dd39b-573d-4e79-aa7c-832491ae1353

Úterý 14. 3. 2023 spojil některé aktivní studenty nejen z našich tří škol výjimečný zážitek. Na jeden den se spolu se žáky dalších škol z naší republiky vžili do role zákonodárců a přímo v jednacím sále Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky…

Canva technické

1. místo v Inventoru získal Antonín Polášek – S3 SPŠ Teplice 4. místo v AutoCADu získal Vojtěch Vaněrka - S2 SPŠ Teplice Blahopřejeme úspěšným žákům a děkujeme p. uč. Svobodovi a p. uč. Ilkivové za přípravu a podporu. Ve středu 8. března 2023 se…

2

Pátek 24. 3. 2023 od 9:00 hod Střední průmyslová škola Teplice, Benešovo náměstí 1 Přihlášky: do 17. 3. 2023 - sekretariát SPŠ Teplice, cibulkova@sostp.cz Vedoucí: Mgr. Pavlína Malcová Přejeme úspěch a pohodu všem soutěžícím.

u0tgs2sn1ub6rgr

Den pro školu - vesmírná bezpečnost

Den pro školu je projekt, který spojuje školy a odborníky, kteří za žáky vyrážejí, aby jim nasdíleli své zkušenosti. Workshopy, povídání, hry a někdy i další spolupráce vyplývá z tohoto jedinečného projektu.

Těšíme se na Marii Němečkovou

 

1330
studentů
10
oborů
110
učitelů

Staň se součástí naší studijní rodiny

Technici se nikdy neztratí, jsou potřeba ve všech profesích. Pojďte mezi nás a zjistěte, že průmyslovka je školou budoucnosti. Zahraničními stážemi udržujeme krok s moderními technologiemi. Těšíme se na další z vás!