HAXAGON Soutěž v IT a kybernetické bezpečnosti

Publikováno:
Snímek obrazovky 2024-05-06 123742

Zveme Vás k účasti v soutěži v IT a kybernetické bezpečnosti HAXAGON. Využijte jedinečnou příležitost dozvědět se novinky nejen o kybernetické bezpečnosti a současně poměřit své síly se studenty z celé ČR. 

Již teď se registruj – viz QR kód níže. Studuj. A předveď se v krajském kole, které se uskuteční po dobu jednoho týdne ve dnech 24. 5. 2024 až 31. 5. 2024 online (stačí pouze počítač a připojení k internetu odkudkoliv) na digitální platformě HAXAGON. Dva nejúspěšnější účastníci z každého kraje postoupí do celorepublikového finále, které se bude konat v Praze za přítomnosti mnoha významných hostů.

Automaticky počítáme s účastí žáků IT oborů, ale soutěž je přístupna i všem dalším, včetně Obchodní akademie a Hotelové školy.

Žáci, kteří se zaregistrují, budou mít během května k dispozici zdarma digitální platformu HAXAGON a soutěžní prostředí Battlefield, kde se budou moci zdokonalovat ve svých znalostech a dovednostech a připravovat se tak na zahájení soutěže.

Během června 2024 dojde ve spolupráci s naším krajským úřadem k vyhlášení vítězů krajského kola: tří nejúspěšnějších jednotlivců, nejúspěšnější školy a nejaktivnější školy.

Bližší informace o soutěži naleznete zde: https://static.haxagon.xyz/skirmish.pdf

Přihlášení žáci informujte svého TU, popř. p. Vachouškovou o své účasti.

Registrace probíhají přes QR kód nebo na tomto odkazu .

Soutěž se koná ve spolupráci s kabinetem místopředsedy vlády ČR pro digitalizaci pana Ivana Bartoše a vedením kraje. Akce se koná pod záštitou mnoha dalších partnerů, například Ing. Jindry Zalabákové, členky Rady Ústeckého kraje.

Nepřehlédněte

Návrh bez názvu (6)

Od 1. července začínají školní prázdniny, během kterých se mnozí z vás zapojí do prázdninových brigád. Pro tyto aktivity budete potřebovat potvrzení o studiu. Pokud jste si ho ještě nevyzvedli, můžete o něj jednoduše požádat online a potvrzení…

D2480FB6-7A36-4144-9C70-2A8882ED4259_4_5005_c

Po letech opět po boku pana prezidenta. Bylo nám velkou ctí obsluhovat pana Petra Pavla. Na zámku Jezeří panovala příjemná přátelská atmosféra a my doufáme, že jsme se s panem prezidentem neviděli pracovně naposledy.

IMG-20240616-WA0017

Letos se žáci Hotelové školy opět vydali na zájezd do Velké Británie. Program byl velmi intenzivní a vystřídaly se nám všechny druhy počasí. První den jsme navštívili Brighton - Brighton Pier, Airways i360 a historické centrum včetně The Lanes.…