Světový den koktejlu

Publikováno:
DE9A6998-2C86-4D76-BF0B-E2F04FE74F88_1_105_c

Nové drinky pro polskou delegaci

Přichází 13. květen a s ním Světový den koktejlu - jedinečná příležitost připomenout si umění míchání nápojů a oslavit rozmanitost chutí, kterou koktejly nabízejí. Tento významný den má své kořeny v díle Alexandra Mikšovice, který stál za jeho vyhlášením v roce 1999 a popularizací po celém světě.

V Hotelové škole Teplice se tato událost neobejde bez patřičného povědomí a oslav! Tento rok si škola připravila zvláštní oslavu: vytvoření nových, originálních koktejlů, které budou prezentovány polské delegaci. Tento inovativní přístup nejen poskytuje žákům příležitost pro kreativitu, ale také slouží jako platforma pro mezikulturní výměnu a spolupráci.

Koktejly nejsou pouhými nápoji; jsou to umělecká díla skládající se z ingrediencí, které harmonicky spolupracují a zároveň vyvolávají zážitek pro všechny smysly. Žáci Hotelové školy Teplice se těší na příležitost předvést své dovednosti při vytváření těchto lahodných nápojů a prezentaci svých originálních receptur.

Zástupci polské delegace budou mít jedinečnou příležitost ochutnat tyto nové koktejly a ocenit kreativitu a talent našich žáků. Věříme, že tato událost přinese nejen nové chuťové zážitky, ale také posílí mezinárodní vztahy a spolupráci.

Hotelová škola Teplice zve všechny milovníky koktejlů a všechny, kdo chtějí oslavit tuto významnou událost, aby se připojili k naší oslavě Světového dne koktejlu dne 13. května. Buďte svědky inovace, kreativity a jedinečných chuťových zážitků!

Nepřehlédněte

Návrh bez názvu (6)

Od 1. července začínají školní prázdniny, během kterých se mnozí z vás zapojí do prázdninových brigád. Pro tyto aktivity budete potřebovat potvrzení o studiu. Pokud jste si ho ještě nevyzvedli, můžete o něj jednoduše požádat online a potvrzení…

D2480FB6-7A36-4144-9C70-2A8882ED4259_4_5005_c

Po letech opět po boku pana prezidenta. Bylo nám velkou ctí obsluhovat pana Petra Pavla. Na zámku Jezeří panovala příjemná přátelská atmosféra a my doufáme, že jsme se s panem prezidentem neviděli pracovně naposledy.

IMG-20240616-WA0017

Letos se žáci Hotelové školy opět vydali na zájezd do Velké Británie. Program byl velmi intenzivní a vystřídaly se nám všechny druhy počasí. První den jsme navštívili Brighton - Brighton Pier, Airways i360 a historické centrum včetně The Lanes.…