Naši borci pracovně v O2 Aréně

Publikováno:
4624898B-FA25-4146-80EE-99CDC1F90896_4_5005_c

Kuchaři naší školy se stali neviditelnými hrdiny Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji, které se konalo v O2 Aréně. Ve druhém patře VIP zóny připravovali catering pro tisíce návštěvníků, a to nejen z Česka, ale i z celého světa.

Naši kuchaři se postavili před velkou výzvu: být součástí velkého profesionálního týmu a zajistit kvalitní jídlo pro více než 10 000 lidí. Menu bylo rozmanité – od tradičních českých specialit po mezinárodní lahůdky. Každý den se museli přizpůsobit novým počtům hostů a jejich specifickým požadavkům.

Týmová Spolupráce

Kuchaři pracovali jako tým. Každý měl svou roli – od přípravy surovin a vaření až po servírování na talíře. Bylo to jako orchestr, kde každý hráč má svůj part a společně tvoří krásnou hudbu.

VIP Zóna

Druhé patro VIP zóny bylo místem, kde se setkávali významní hosté – od hokejových legend po politiky a celebrit. Kuchaři měli tu čest připravovat pro ně exkluzivní pokrmy. A jak sami říkají, byla to nezapomenutelná zkušenost.

Radost z úspěchu

Po skončení byli naši kuchaři unavení, ale šťastní. Jejich práce byla oceněna nejen potleskem hostů, ale i úsměvy na tvářích těch, kteří si pochutnali na jejich jídle.

A příští týden jedeme znovu!!! Však MS ještě nekončí.

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Návrh bez názvu (6)

Od 1. července začínají školní prázdniny, během kterých se mnozí z vás zapojí do prázdninových brigád. Pro tyto aktivity budete potřebovat potvrzení o studiu. Pokud jste si ho ještě nevyzvedli, můžete o něj jednoduše požádat online a potvrzení…

D2480FB6-7A36-4144-9C70-2A8882ED4259_4_5005_c

Po letech opět po boku pana prezidenta. Bylo nám velkou ctí obsluhovat pana Petra Pavla. Na zámku Jezeří panovala příjemná přátelská atmosféra a my doufáme, že jsme se s panem prezidentem neviděli pracovně naposledy.

IMG-20240616-WA0017

Letos se žáci Hotelové školy opět vydali na zájezd do Velké Británie. Program byl velmi intenzivní a vystřídaly se nám všechny druhy počasí. První den jsme navštívili Brighton - Brighton Pier, Airways i360 a historické centrum včetně The Lanes.…