PROJEKT DEN ŽÁKEM HOTELOVÉ ŠKOLY – naposledy v tomto školním roce

Publikováno:
5__264527340_974149640118775_8163923789083437207_n_0

Dne 16. února 2022 jsme na hotelové škole v rámci projektu DEN ŽÁKEM HOTELOVÉ ŠKOLY přivítali poslední hosty z devátých ročníků základních škol. Tentokrát k nám zavítali žáci ze ZŠ Buzulucká v Teplicích. Naši studenti opět deváťákům ukázali, co se u nás naučili a snažili se všechny hosty zapojit do příprav jídel a nápojů.

Hosté byli zase rozděleni do skupin, v nichž obcházeli jednotlivá připravená pracoviště. Na každém pracovišti si vlastnoručně vyzkoušeli, pod vedením některého z našich studentů, své dovednosti. Opět připravovali zeleninový salát, osmažili palačinky, umíchali nealkoholický koktejl, skládali ubrousky, otvírali lahve vína. Všechno, co si připravili, si tentokrát zabalili a vzali s sebou. Nejlépe Vám akci přiblíží přiložené fotografie.

Děkujeme studentům, kteří se podíleli na průběhu letošních projektových dnů. V letošním školním roce jsme projekt uzavřeli a příští rok budeme pokračovat s novými žáky a budeme pokračovat v lehce pozměněném formátu.

Ing. Hana Šplíchalová
Ing. Vladimíra Tišerová
Mgr. Jan Šturc
Květa Horáčková

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…