Erasmus+ zahraniční pracovní stáž

Publikováno:
0__b4c76b57-14bc-4c72-b291-9b4885f7b577

Třítýdenní stáž v rámci Erasmu+ právě absolvují žáci hotelové školy a průmyslovky. Německá metropole Lipsko právě hostí Buchmesse (výstavu knih) a luxusní hotely, v nichž i naši žáci absolvují stáže, se rychle plní. Ostatní hotely se starají o stovky ukrajinských uprchlíků, tak práce mají naši žáci skutečně dost. I studenti IT oboru se zapojili do pracovního procesu. Ubytování v apartmánech, společné vaření, prohlídky městem, výlety a koncerty, to je jen zlomek zážitků, které si přivezou domů. Projekty Erasmus+ jsou známé stoprocentním zajištěním veškerých nákladů spojených s výjezdem do zahraničí.

Mgr. Lenka Hlávková, projektová manažerka

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…