Erasmus+ zahraniční pracovní stáž

Publikováno:
0__b4c76b57-14bc-4c72-b291-9b4885f7b577

Třítýdenní stáž v rámci Erasmu+ právě absolvují žáci hotelové školy a průmyslovky. Německá metropole Lipsko právě hostí Buchmesse (výstavu knih) a luxusní hotely, v nichž i naši žáci absolvují stáže, se rychle plní. Ostatní hotely se starají o stovky ukrajinských uprchlíků, tak práce mají naši žáci skutečně dost. I studenti IT oboru se zapojili do pracovního procesu. Ubytování v apartmánech, společné vaření, prohlídky městem, výlety a koncerty, to je jen zlomek zážitků, které si přivezou domů. Projekty Erasmus+ jsou známé stoprocentním zajištěním veškerých nákladů spojených s výjezdem do zahraničí.

Mgr. Lenka Hlávková, projektová manažerka

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Fulbrightgrantees_19_09_23_267

Díky spolupráci s Fulbrightovou komisí na budoucí školní rok jsme se zúčastnili slavnostního přivítání amerických stipendistů. Program dne začal v Senátu České republiky. Stipendisty, mentory a ředitele škol přijal předseda Senátu pan Miloš Vystrčil…

ADC08113-B3BE-4EB4-A913-046AB22C51B9

Jarmark chutí již potřetí bavil Tepličany. Byli jsme přímou součástí, vařili jsme na pódiu s paní učitelkou Opavovou a měli jsme stánek s našimi koláči a makronkami. Překvapili současní prváci, kteří se aktivně zapojili a byli platnou součástí…

Banner 1

Naše škola se zapojila do platformy Nenech to být (NNTB). NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry, a pomáhá tak žákům a jejich rodičům s řešením různých problémů a situací ve škole. Skrze NNTB můžete upozornit např. na šikanu mezi žáky,…