Erasmus+ zahraniční pracovní stáž

Publikováno:
0__b4c76b57-14bc-4c72-b291-9b4885f7b577

Třítýdenní stáž v rámci Erasmu+ právě absolvují žáci hotelové školy a průmyslovky. Německá metropole Lipsko právě hostí Buchmesse (výstavu knih) a luxusní hotely, v nichž i naši žáci absolvují stáže, se rychle plní. Ostatní hotely se starají o stovky ukrajinských uprchlíků, tak práce mají naši žáci skutečně dost. I studenti IT oboru se zapojili do pracovního procesu. Ubytování v apartmánech, společné vaření, prohlídky městem, výlety a koncerty, to je jen zlomek zážitků, které si přivezou domů. Projekty Erasmus+ jsou známé stoprocentním zajištěním veškerých nákladů spojených s výjezdem do zahraničí.

Mgr. Lenka Hlávková, projektová manažerka

Fotogalerie

Nepřehlédněte

267858AF-251C-4EDC-B357-5EDC1BEB2F05_1_105_c

O úspěchu se vždycky píše snadno. Naši talentovaní žáci cukrářka Lucka Šimánková a kuchař Pavel Jungmann na soutěži Gastro Junior Bidfood Cup 2024 bojovali o co nejlepší umístění v soutěži kuchař/cukrář roku. Lucka získala třetí místo v kategorii…

IMG_9985

…a odstartuje Olympijský festival u jezera Most! Krásné jezero s jednou z nejčistších vod u nás, olympijská atmosféra i nekončící sportovní možnosti! Takový bude Olympijský festival. Už se nemůžeme dočkat!

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče, chtěli bychom Vám blahopřát k přijetí Vaší dcery/ Vašeho syna do 1. ročníku Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy a při této příležitosti Vám chceme sdělit několik základních informací, které se týkají začátku…