Prague bar show

Publikováno:
WhatsApp Image 2023-03-28 at 14.50.25

Dva dny po sobě strávené po boku Jana Punčocháře? Nic nemožného pro Hotelovku Teplice. Tentokrát jsme se setkali na Prague bar show, což je největší profesionální gastro B2B událost v Česku. Setkání prodejců, distributorů, výrobců, restauratérů a dalších profesionálů z oboru. Nesměli jsme chybět, to je jasné.

Fotogalerie

Nepřehlédněte

20230525_095602

Dne 25. května 2023 jeli vybraní žáci 3. ročníků OA společně s žáky HŠ a SPŠ Teplice na Krajský úřad v Ústí nad Labem. Návštěva začala přivítáním paní Ing. Pavlínou Pánkovou (oddělení vnějších vztahů, odbor INF), která nás celý den prováděla nejen…

IMG_7903

Všechny žáky naší školy čeká fantastická novinka! Na celý příští školní rok jsme totiž získali amerického asistenta do výuky, a to je skvělá zpráva! Jeho jméno je Jim Thomas. Tuto neuvěřitelnou příležitost jsme získali díky prestižnímu Fulbrightovu…

d56d349c-9e3f-4b98-ab53-a6cc8f4cf679

Velká gratulace patří Lucii a Pavlovi, kteří reprezentovali naši školu na nejprestižnější soutěži pro mladé kuchaře a cukráře. Pavel se v kuchařské soutěži umístil ve zlatém pásmu na druhém místě. Cukrářka Lucie se umístila ve stříbrném pásmu.…