Hotelovka vyrazila za kulturou

Publikováno:
IMG_7790

V pátek se konalo nezapomenutelné divadelní představení v Městském divadle v Mostě, které si nenechali ujít žáci hotelové školy. Jednalo se o hru Sluha dvou pánů, s vynikajícím Jiřím Krausem v hlavní roli. 

Výkon hlavního hrdiny byl úchvatný a získal si srdce publika. Jeho charisma a energie naplnila scénu, zatímco zbylí herci podpořili jeho výkon svými výjimečnými hereckými schopnostmi. 

Sluha dvou pánů je komedie plná intrik, nečekaných zvratů a vtipů, které zvedají náladu diváků. Divadelní představení se odehrává v Benátkách, kde hlavní postava Truffaldino hledá práci u dvou pánů a neuvěřitelným způsobem se dostává do mnoha zápletek a nedorozumění. 

Divadlo v Mostě poskytuje vynikající kulisu pro takové představení. Jeho historická architektura a moderní technologie poskytují dokonalou kombinaci pro vytvoření atmosféry, která propojí diváky s uměním.

Žáci hotelové školy byli nadšení z výletu a návštěvy divadla. Toto představení jim nejen poskytlo skvělou zábavu, ale také jim umožnilo vidět a ocenit kulturu a umění na vlastní oči. 

Celkově to byl skvělý výlet plný smíchu, zábavy a nadšení pro divadelní umění. Představení Sluha dvou pánů bylo nezapomenutelným zážitkem pro všechny diváky, kteří si ho užili naplno.

Mgr. Josef Huf

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Fulbrightgrantees_19_09_23_267

Díky spolupráci s Fulbrightovou komisí na budoucí školní rok jsme se zúčastnili slavnostního přivítání amerických stipendistů. Program dne začal v Senátu České republiky. Stipendisty, mentory a ředitele škol přijal předseda Senátu pan Miloš Vystrčil…

ADC08113-B3BE-4EB4-A913-046AB22C51B9

Jarmark chutí již potřetí bavil Tepličany. Byli jsme přímou součástí, vařili jsme na pódiu s paní učitelkou Opavovou a měli jsme stánek s našimi koláči a makronkami. Překvapili současní prváci, kteří se aktivně zapojili a byli platnou součástí…

Banner 1

Naše škola se zapojila do platformy Nenech to být (NNTB). NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry, a pomáhá tak žákům a jejich rodičům s řešením různých problémů a situací ve škole. Skrze NNTB můžete upozornit např. na šikanu mezi žáky,…