Hotelovka vyrazila za kulturou

Publikováno:
IMG_7790

V pátek se konalo nezapomenutelné divadelní představení v Městském divadle v Mostě, které si nenechali ujít žáci hotelové školy. Jednalo se o hru Sluha dvou pánů, s vynikajícím Jiřím Krausem v hlavní roli. 

Výkon hlavního hrdiny byl úchvatný a získal si srdce publika. Jeho charisma a energie naplnila scénu, zatímco zbylí herci podpořili jeho výkon svými výjimečnými hereckými schopnostmi. 

Sluha dvou pánů je komedie plná intrik, nečekaných zvratů a vtipů, které zvedají náladu diváků. Divadelní představení se odehrává v Benátkách, kde hlavní postava Truffaldino hledá práci u dvou pánů a neuvěřitelným způsobem se dostává do mnoha zápletek a nedorozumění. 

Divadlo v Mostě poskytuje vynikající kulisu pro takové představení. Jeho historická architektura a moderní technologie poskytují dokonalou kombinaci pro vytvoření atmosféry, která propojí diváky s uměním.

Žáci hotelové školy byli nadšení z výletu a návštěvy divadla. Toto představení jim nejen poskytlo skvělou zábavu, ale také jim umožnilo vidět a ocenit kulturu a umění na vlastní oči. 

Celkově to byl skvělý výlet plný smíchu, zábavy a nadšení pro divadelní umění. Představení Sluha dvou pánů bylo nezapomenutelným zážitkem pro všechny diváky, kteří si ho užili naplno.

Mgr. Josef Huf

Fotogalerie

Nepřehlédněte

2024 03 26 Sudoku_soutěž HOP (kopie)

Milé žákyně, milí žáci, zveme vás na další ročník soutěže v luštění SUDOKU, tentokrát s organizační pomocí třídy S2. Soutěž se koná 26. 3. 2024 od 10 hod na SPŠ Teplice. Soutěžní tříčlenné týmy se musí přihlásit do 12. 3.2024 (QR kód v letáku níže).…

539D324D-A385-4ACD-8058-31E6F47C9151_4_5005_c

Měli tu čest přivítat amerického diplomata Todda Jurkowského a Víta Nejedla na naší škole. Todd Jurkowski je zástupce kulturního atašé a Vít Nejedlo je ředitel sítě amerických center v České republice. Jeho návštěva byla plná zajímavých momentů a…

422A89A2-2134-460C-B4A1-5D55D902533D

Tato krutopřísná porota rozhodla o tom, že naše další želízko v ohni Pavel Jungmann postupuje z nominačního kola do finále, z 29 mladých kulinářských mistrů se Pavel probojoval mezi nejlepších devět!! Tato soutěž je určena pro mladé nadějné studenty…