Hotelovka vyrazila za kulturou

Publikováno:
IMG_7790

V pátek se konalo nezapomenutelné divadelní představení v Městském divadle v Mostě, které si nenechali ujít žáci hotelové školy. Jednalo se o hru Sluha dvou pánů, s vynikajícím Jiřím Krausem v hlavní roli. 

Výkon hlavního hrdiny byl úchvatný a získal si srdce publika. Jeho charisma a energie naplnila scénu, zatímco zbylí herci podpořili jeho výkon svými výjimečnými hereckými schopnostmi. 

Sluha dvou pánů je komedie plná intrik, nečekaných zvratů a vtipů, které zvedají náladu diváků. Divadelní představení se odehrává v Benátkách, kde hlavní postava Truffaldino hledá práci u dvou pánů a neuvěřitelným způsobem se dostává do mnoha zápletek a nedorozumění. 

Divadlo v Mostě poskytuje vynikající kulisu pro takové představení. Jeho historická architektura a moderní technologie poskytují dokonalou kombinaci pro vytvoření atmosféry, která propojí diváky s uměním.

Žáci hotelové školy byli nadšení z výletu a návštěvy divadla. Toto představení jim nejen poskytlo skvělou zábavu, ale také jim umožnilo vidět a ocenit kulturu a umění na vlastní oči. 

Celkově to byl skvělý výlet plný smíchu, zábavy a nadšení pro divadelní umění. Představení Sluha dvou pánů bylo nezapomenutelným zážitkem pro všechny diváky, kteří si ho užili naplno.

Mgr. Josef Huf

Fotogalerie

Nepřehlédněte

267858AF-251C-4EDC-B357-5EDC1BEB2F05_1_105_c

O úspěchu se vždycky píše snadno. Naši talentovaní žáci cukrářka Lucka Šimánková a kuchař Pavel Jungmann na soutěži Gastro Junior Bidfood Cup 2024 bojovali o co nejlepší umístění v soutěži kuchař/cukrář roku. Lucka získala třetí místo v kategorii…

IMG_9985

…a odstartuje Olympijský festival u jezera Most! Krásné jezero s jednou z nejčistších vod u nás, olympijská atmosféra i nekončící sportovní možnosti! Takový bude Olympijský festival. Už se nemůžeme dočkat!

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče, chtěli bychom Vám blahopřát k přijetí Vaší dcery/ Vašeho syna do 1. ročníku Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy a při této příležitosti Vám chceme sdělit několik základních informací, které se týkají začátku…