Hotelovka v Národním divadle

Publikováno:
0b3dbafb-1a4c-462d-b33c-a11079d348e0

V neděli 22. 10. 2023 zhlédli studenti HŠ4B divadelní představení Kytice v Národním divadle. Představení je inspirováno sbírkou balad Karla Jaromíra Erbena, která vyšla poprvé v roce 1853. Od té doby se už mnohokrát stala inspirací pro řadu umělců, a byla dokonce i zfilmována.

Režie tohoto představení se zhostilo duo SKUTR (Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský). Hlavní role ztvárnili František Němec, Gabriela Preissová, Taťána Medvecká, Pavla Beretová, Igor Orozovič a další.

Představení bylo velmi působivou podívanou, která nám nabídla nevšední zážitek, zajímavé kostýmy a skvělé herecké výkony! Maturantům se navíc tento kulturní zážitek bude hodit při přípravě k maturitní zkoušce.

Mgr. Pavla Jarolímková

Nepřehlédněte

267858AF-251C-4EDC-B357-5EDC1BEB2F05_1_105_c

O úspěchu se vždycky píše snadno. Naši talentovaní žáci cukrářka Lucka Šimánková a kuchař Pavel Jungmann na soutěži Gastro Junior Bidfood Cup 2024 bojovali o co nejlepší umístění v soutěži kuchař/cukrář roku. Lucka získala třetí místo v kategorii…

IMG_9985

…a odstartuje Olympijský festival u jezera Most! Krásné jezero s jednou z nejčistších vod u nás, olympijská atmosféra i nekončící sportovní možnosti! Takový bude Olympijský festival. Už se nemůžeme dočkat!

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče, chtěli bychom Vám blahopřát k přijetí Vaší dcery/ Vašeho syna do 1. ročníku Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy a při této příležitosti Vám chceme sdělit několik základních informací, které se týkají začátku…