2. charitativní běh pro Kačku

Publikováno:
IMG_20230204_134410

V sobotu 3. února 2024 se bude konat 2. charitativní běh pro Kačku. Startujeme ve 14:00 hodin. Výtěžek z běhu půjde na konto Krtek, na pomoc onkologicky nemocným dětem.

Loni se konal první běh a díky němu se povedlo dovybrat na moderní protézu pro dvacetiletou studentku z Teplicka. 

Zveme všechny k účasti na této krásné akci. Čeká na vás dobré občerstvení, medaile a dobrá nálada. Nemusíte běžet, můžete se po trati v teplické zámecké zahradě jen projít. 

Zájemci o akci se mohou registrovat online zde: https://1url.cz/@Beh_pro_kacku_2024 nebo až na místě. Další informace najdete v letáku v příloze. 

Žáky naší školy prosím o pomoc s organizací – potřebujeme pomocné organizátory na trati, aby nám účastníci akce nezabloudili.
Loni nám pomáhalo kolem dvaceti našich žáků, kterým tímto ještě jednou děkuji. Pokud byste měli čas a chuť na akci pomáhat, napište mi prosím přes Teams.

Předem vám děkuji a těším se na viděnou.
Kateřina S. Vandegrift

Nepřehlédněte

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče, chtěli bychom Vám blahopřát k přijetí Vaší dcery/ Vašeho syna do 1. ročníku Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy a při této příležitosti Vám chceme sdělit několik základních informací, které se týkají začátku…

2. kolo

2. kolo přijímacího řízení slouží výhradně pro uchazeče, kteří nebyli přijati v 1. kole nebo se vzdali přijetí, nebo se v 1. kole nikam nehlásili (tito se ale v 2. kole mohou hlásit jen do nematuritních oborů). Důležité termíny: od 20. května 2024 –…

4624898B-FA25-4146-80EE-99CDC1F90896_4_5005_c

Kuchaři naší školy se stali neviditelnými hrdiny Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji, které se konalo v O2 Aréně. Ve druhém patře VIP zóny připravovali catering pro tisíce návštěvníků, a to nejen z Česka, ale i z celého světa. Naši kuchaři se…