Ekonomický tým 2021

Publikováno:
vitezny_tym

Dne 20. 10. 2021 se konalo v budově Obchodní akademie a Střední odborné školy zemědělské a ekologické v Žatci krajské kolo ekonomické soutěže pro žáky 4. ročníků OA Ekonomický tým. Soutěže se zúčastnilo 8 týmů z 8 středních odborných škol Ústeckého kraje. Naši školu reprezentovalo družstvo žáků čtvrtého ročníku ve složení Brebisová Nela, Sršňová Viktorie a Yatsyshyn Tymur, pod vedením vyučujících odborných předmětů Ing. Novotné Miroslavy a Ing. Zdeňky Suchomelové. Soutěž měla dvě části. První část byl test z ekonomiky, účetnictví, práva, ICT a ZSV. V druhé části účastníci odprezentovali své znalosti na téma "Daňové zatížení ekonomických subjektů v ČR”. V nabyté konkurenci naši žáci zvítězili.

Gratulujeme!

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Návrh bez názvu (6)

Od 1. července začínají školní prázdniny, během kterých se mnozí z vás zapojí do prázdninových brigád. Pro tyto aktivity budete potřebovat potvrzení o studiu. Pokud jste si ho ještě nevyzvedli, můžete o něj jednoduše požádat online a potvrzení…

placeholder

Opravné a dodatečné zkoušky se konají ve středu 28. 8. 2024 a ve čtvrtek 29. 8. 2024. Žáci oboru Obchodní akademie jsou očekáváni v budově v Poštovní ulici, a to v den zahájení zkoušek - 28. 8. 2024 v 8:00 h. Kdo má opravné i dodatečné zkoušky,…

3

Obchodní akademie vyrazila 17.6.2024 za poznáním do Londýna. Již samotná cesta byla velkým zážitkem, a to i přes drobné i větší nevolnosti na trajektu a v autobuse. Všechny nás ohromil nezapomenutelný východ slunce, který jsme si společně vychutnali…