Ekonomický tým 2021

Publikováno:
vitezny_tym

Dne 20. 10. 2021 se konalo v budově Obchodní akademie a Střední odborné školy zemědělské a ekologické v Žatci krajské kolo ekonomické soutěže pro žáky 4. ročníků OA Ekonomický tým. Soutěže se zúčastnilo 8 týmů z 8 středních odborných škol Ústeckého kraje. Naši školu reprezentovalo družstvo žáků čtvrtého ročníku ve složení Brebisová Nela, Sršňová Viktorie a Yatsyshyn Tymur, pod vedením vyučujících odborných předmětů Ing. Novotné Miroslavy a Ing. Zdeňky Suchomelové. Soutěž měla dvě části. První část byl test z ekonomiky, účetnictví, práva, ICT a ZSV. V druhé části účastníci odprezentovali své znalosti na téma "Daňové zatížení ekonomických subjektů v ČR”. V nabyté konkurenci naši žáci zvítězili.

Gratulujeme!

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…

f32dd39b-573d-4e79-aa7c-832491ae1353

Úterý 14. 3. 2023 spojil některé aktivní studenty nejen z našich tří škol výjimečný zážitek. Na jeden den se spolu se žáky dalších škol z naší republiky vžili do role zákonodárců a přímo v jednacím sále Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky…