Žák učí, učitel naslouchá

Publikováno:

Den učitelů na obchodní akademii pojali studenti netradičně.

V rámci hodiny zeměpisu si spolužáci zvolili učitele ze svých řad, kterým nebyl nikdo jiný než Jakub Nový, jehož velikou zálibou je zeměpisná mapa a nadmořská výška.

Jakub se své role zhostil na výbornou a tím perfektně splnil jeden z nejdůležitějších úkolů učitele, kterým je rozžehnout v žácích touhu po vědění, a to bez ohledu na to, jaké učivo zprostředkovává.

Sám tak udělal první krok pro splnění si svého snu - stát se učitelem.

Spolužáci Jakuba odměnili nejen potleskem, ale především obdivem k jeho znalostem a již teď se těší, až si tento druh vrstevnického učení budou moci zopakovat.

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…

f32dd39b-573d-4e79-aa7c-832491ae1353

Úterý 14. 3. 2023 spojil některé aktivní studenty nejen z našich tří škol výjimečný zážitek. Na jeden den se spolu se žáky dalších škol z naší republiky vžili do role zákonodárců a přímo v jednacím sále Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky…