ADOPTROWING NA OBCHODCE

Publikováno:
0__1_28

Dne 10. května 2022 odstartovali BORCI z Obchodní akademie svoji účast v projektu s názvem ADOPTROWING, který úzce souvisí s blížícím se Mistrovstvím světa ve veslování 2022, které proběhne v září 2022 v Národním olympijském centru v Račicích.

Od března do září se bude projekt odvíjet v uzavřených facebookových skupinách. Účastníci budou mít volný prostor pro kreativní aktivity (foto, videa, sportovní výzvy aj.) a komunikaci s vybraným veslařem - v našem případě s Kanaďanem.

Cílem projektu je rozšíření povědomí o veslařském sportu, jak na vodě, tak veslařském trenažeru. Propojení českých dětí a studentů s účastníky světového šampionátu skrze sociální sítě přináší školám možnost vytváření nových komunit s využitím cizího jazyka a zeměpisu. Jedinečná příležitost komunikace s reprezentanty veslařského sportu namotivuje žáky k lepším výsledkům, dovolí jim nahlédnout do světa vrcholových sportovců a zapojení žáci se bezpochyby vzhlédnou v nových pozitivních vzorech.

Vyučující TEV s posádkou třídy O2. B

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…

f32dd39b-573d-4e79-aa7c-832491ae1353

Úterý 14. 3. 2023 spojil některé aktivní studenty nejen z našich tří škol výjimečný zážitek. Na jeden den se spolu se žáky dalších škol z naší republiky vžili do role zákonodárců a přímo v jednacím sále Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky…