Studentky OA se chystají na cestu do Bruselu

Publikováno:
0__evropsky_parlament

V minulém květnovém týdnu se šestičlenný dívčí tým z Obchodní akademie Teplice zúčastnil soutěže „Poznej EU“, kterou pořádal pro studenty středních škol KÚ Ústeckého kraje.

Naše družstvo patřilo mezi úspěšné řešitele kvízu zaměřeného na historii vzniku EU, fungování jejích orgánů a zapojení ČR do EU. Současně bylo vylosováno a odměněno červnovým výjezdem do Bruselu. Během 3 dnů se studentky podívají do Evropského parlamentu a poznají také krásy Bruselu.

Úspěšnými výherkyněmi jsou: Jasmen Al Gandari, Beáta Bešťáková, Nela Buřtová, Veronika Matašeová, Kateřina Řáhová a Kristýna Vlasatá ze třídy 3. A.

Ing. Miroslava Novotná

Fotogalerie

Nepřehlédněte

2024 03 26 Sudoku_soutěž HOP (kopie)

Milé žákyně, milí žáci, zveme vás na další ročník soutěže v luštění SUDOKU, tentokrát s organizační pomocí třídy S2. Soutěž se koná 26. 3. 2024 od 10 hod na SPŠ Teplice. Soutěžní tříčlenné týmy se musí přihlásit do 12. 3.2024 (QR kód v letáku níže).…

539D324D-A385-4ACD-8058-31E6F47C9151_4_5005_c

Měli tu čest přivítat amerického diplomata Todda Jurkowského a Víta Nejedla na naší škole. Todd Jurkowski je zástupce kulturního atašé a Vít Nejedlo je ředitel sítě amerických center v České republice. Jeho návštěva byla plná zajímavých momentů a…

6CBE674B-5102-4491-90DD-CB70A0440729

Třída 1.A, posílená o odvážné žáky z vyšších ročníků si dala za cíl dobýt svahy Harrachova a výsledek? Naprostá paráda! 🏂💨 Naše lyžařské dobrodružství začalo trochu netradičně - pátrací misí "Kde je batoh pana Holka?", ale i přes půlhodinové…