Studentky OA se chystají na cestu do Bruselu

Publikováno:
0__evropsky_parlament

V minulém květnovém týdnu se šestičlenný dívčí tým z Obchodní akademie Teplice zúčastnil soutěže „Poznej EU“, kterou pořádal pro studenty středních škol KÚ Ústeckého kraje.

Naše družstvo patřilo mezi úspěšné řešitele kvízu zaměřeného na historii vzniku EU, fungování jejích orgánů a zapojení ČR do EU. Současně bylo vylosováno a odměněno červnovým výjezdem do Bruselu. Během 3 dnů se studentky podívají do Evropského parlamentu a poznají také krásy Bruselu.

Úspěšnými výherkyněmi jsou: Jasmen Al Gandari, Beáta Bešťáková, Nela Buřtová, Veronika Matašeová, Kateřina Řáhová a Kristýna Vlasatá ze třídy 3. A.

Ing. Miroslava Novotná

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Sportovní kurz 2. roč. 24 (2)

S potěšením oznamujeme, že sportovní kurz pro žáky 2. ročníků, který se konal od 3. do 7. června 2024 ve Starých Splavech se letos zdárně vyvedl. Žáci měli možnost zapojit se do různých sportovních aktivit včetně tenisu, fotbalu, badmintonu, beach…

IMG_9985

…a odstartuje Olympijský festival u jezera Most! Krásné jezero s jednou z nejčistších vod u nás, olympijská atmosféra i nekončící sportovní možnosti! Takový bude Olympijský festival. Už se nemůžeme dočkat!

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče, chtěli bychom Vám blahopřát k přijetí Vaší dcery/ Vašeho syna do 1. ročníku Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy a při této příležitosti Vám chceme sdělit několik základních informací, které se týkají začátku…