Studentky OA se chystají na cestu do Bruselu

Publikováno:
0__evropsky_parlament

V minulém květnovém týdnu se šestičlenný dívčí tým z Obchodní akademie Teplice zúčastnil soutěže „Poznej EU“, kterou pořádal pro studenty středních škol KÚ Ústeckého kraje.

Naše družstvo patřilo mezi úspěšné řešitele kvízu zaměřeného na historii vzniku EU, fungování jejích orgánů a zapojení ČR do EU. Současně bylo vylosováno a odměněno červnovým výjezdem do Bruselu. Během 3 dnů se studentky podívají do Evropského parlamentu a poznají také krásy Bruselu.

Úspěšnými výherkyněmi jsou: Jasmen Al Gandari, Beáta Bešťáková, Nela Buřtová, Veronika Matašeová, Kateřina Řáhová a Kristýna Vlasatá ze třídy 3. A.

Ing. Miroslava Novotná

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…

f32dd39b-573d-4e79-aa7c-832491ae1353

Úterý 14. 3. 2023 spojil některé aktivní studenty nejen z našich tří škol výjimečný zážitek. Na jeden den se spolu se žáky dalších škol z naší republiky vžili do role zákonodárců a přímo v jednacím sále Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky…