Fotbalisté z OA jsou nejlepší v okrese

Publikováno:
2023 04 OA Fotbalisté 1. místo v okrese - kopie

Velká gratulace patří našim reprezentantům, kteří v okresním kole fotbalového turnaje dokázali porazit všechny soupeře. Díky skvělým výkonům se naši kluci stali prvními v celém okrese a zároveň postoupili do krajského kola.

Držte s námi palce v krajském kole a sledujte, jak naši reprezentanti budou bojovat o další úspěch!  Kluci z Obchodní akademie válí, a ještě jim to v bráně sluší.

Nepřehlédněte

Sportovní kurz 2. roč. 24 (2)

S potěšením oznamujeme, že sportovní kurz pro žáky 2. ročníků, který se konal od 3. do 7. června 2024 ve Starých Splavech se letos zdárně vyvedl. Žáci měli možnost zapojit se do různých sportovních aktivit včetně tenisu, fotbalu, badmintonu, beach…

IMG_9985

…a odstartuje Olympijský festival u jezera Most! Krásné jezero s jednou z nejčistších vod u nás, olympijská atmosféra i nekončící sportovní možnosti! Takový bude Olympijský festival. Už se nemůžeme dočkat!

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče, chtěli bychom Vám blahopřát k přijetí Vaší dcery/ Vašeho syna do 1. ročníku Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy a při této příležitosti Vám chceme sdělit několik základních informací, které se týkají začátku…