Žáci OA na exkurzi v Edgewell

Publikováno:
IMG_1077

Díky dlouhodobé spolupráci s mezinárodní firmou Edgewell měli žáci druhých ročníků možnost seznámit se s provozem výrobního podniku zaměřeného na výrobu jednorázových holítek. 

Dopoledne jsme strávili poznáváním celého výrobního procesu v této moderní firmě. Na začátku nám byl poskytnut krátký úvod o historii firmy, jejích hlavních hodnotách a cílech. Poté jsme se šli podívat do výrobní haly, kde jsme měli příležitost vidět každodenní práci zaměstnanců a pochopit, jakým způsobem vznikají produkty.

Jedním z nejzajímavějších momentů bylo sledování automatizovaných výrobních linek, které pracovaly s maximální přesností a efektivitou.

Odnesli jsme si mnoho nových poznatků a tato exkurze pomohla studentům lépe porozumět tématům nejen o fungování výroby a zásobování.

Jsme vděčni za tuto příležitost a rádi bychom poděkovali paní Jitce Bauerové a celé firmě za možnost návštěvy a za skvělý odborný výklad.

Dagmar Stejskalová

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Návrh bez názvu (6)

Od 1. července začínají školní prázdniny, během kterých se mnozí z vás zapojí do prázdninových brigád. Pro tyto aktivity budete potřebovat potvrzení o studiu. Pokud jste si ho ještě nevyzvedli, můžete o něj jednoduše požádat online a potvrzení…

placeholder

Opravné a dodatečné zkoušky se konají ve středu 28. 8. 2024 a ve čtvrtek 29. 8. 2024. Žáci oboru Obchodní akademie jsou očekáváni v budově v Poštovní ulici, a to v den zahájení zkoušek - 28. 8. 2024 v 8:00 h. Kdo má opravné i dodatečné zkoušky,…

3

Obchodní akademie vyrazila 17.6.2024 za poznáním do Londýna. Již samotná cesta byla velkým zážitkem, a to i přes drobné i větší nevolnosti na trajektu a v autobuse. Všechny nás ohromil nezapomenutelný východ slunce, který jsme si společně vychutnali…