EKONOMICKÁ OLYMPIÁDA - SPŠ Teplice

Publikováno:
2__img_20211126_082209_resized_20211214_105302221

40 studentů vybraných tříd Střední průmyslové školy Teplice se zúčastnilo Ekonomické olympiády, kterou pořádal Institut ekonomického vzdělávání v Praze. Školní kolo této olympiády probíhalo online přes internet. Studenti odpovídali na 25 otázek a měli časový limit 40 minut. Všechny zúčastněné musíme moc pochválit a gratulujeme postupujícím do krajského kola: Martinovi Štroblovi a Jakubovi Mujabašičovi z V2B a Jakubovi Olšavskému z V3B. Krajské kolo proběhne, vzhledem ke covidové situaci, rovněž online a to 26.1.2022. V rámci krajského kola budou pro postupující přichystány zajímavé a obohacující přednášky v co nejkomfortnějším online prostředí, aby se tato dálková verze co nejvíce přiblížila ke klasické prezenční. Všem postupujícím přejeme mnoho úspěchů.

Ing. Michaela Hudská

učitelka ekonomických předmětů

Fotogalerie

Nepřehlédněte

placeholder

Výrobní závod VITRABLOK, s.r.o. se sídlem v Duchcově hledá pro posílení týmu tvarování Strojníka sklářských automatů do nepřetržitého provozu. Více informací najdete v příloze.

AAP

Naše škola získala členství v programu AAP - Autodesk Academia program, který sdružuje desítky škol z České a Slovenské republiky. Cílem programu je posouvat úroveň technického vzdělání a nabízí řadu výhod pro naše žáky. Žáci mohou získat…

Z V3A 1. místo

V závěru března proběhla soutěž v luštění SUDOKU. Byli jsme velmi mile překvapeni velkým zájmem ze strany žáků. Celkem se přihlásilo 22 družstev z obchodní akademie a průmyslovky. Soutěžní úkoly jsme obdrželi přímo ze spol. HALAS. Přesně v 10 hod…