DOD na Západočeské univerzitě v Plzni - fakulta strojní

Publikováno:

Dobrý den,

ráda bych vás pozvala na Den otevřených dveří Fakulty strojní, který se letos uskuteční 26. 1. 2022 a to hybridní formou. Od 9:00 hodin budou mít uchazeči o studium možnost prezenční prohlídky fakulty a jejích kateder, v podvečerních hodinách bude poté probíhat i live stream.

V příloze posílám oficiální letáček s pozvánkou, který informuje i o studijních specializacích nabízených naší fakultou.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Přeji hezký den
Ing. Pavlína Vodičková

Fakulta strojní - Západočeská univerzita v Plzni

Nepřehlédněte

2 stroj

Studenti 2. ročníku Petr Kára a Petr Vykouk se 1. 12. 2023 zúčastnili soutěže v 3D tisku na Technické univerzitě v Liberci. Po několikaměsíčním snažení vezli na univerzitu své dílo. Sice se neumístili mezi prvními třemi týmy, ale domů si vezou cenné…

Gábi 2

19 studentů Obchodní akademie se v sobotu 2. prosince 2023 pokusilo v dostatečném předstihu složit Cambridge B2 First certificate. Pokud budou úspěšní, nahrazují si v předstihu maturitní zkoušku z angličtiny, kterou by jinak konali až v květnu…

Hl. obr. DŽ SPŠ 2

Žáci 9. tříd, zájemci o studium: přijďte si vyzkoušet, jaké to bude, studovat na naší škole. Máte možnost si vyzkoušet některé z činností, které čekají naše žáky v průběhu studia. Tento termín je určený pro individální zájemce ze základních škol.…