DOD na Západočeské univerzitě v Plzni - fakulta strojní

Publikováno:

Dobrý den,

ráda bych vás pozvala na Den otevřených dveří Fakulty strojní, který se letos uskuteční 26. 1. 2022 a to hybridní formou. Od 9:00 hodin budou mít uchazeči o studium možnost prezenční prohlídky fakulty a jejích kateder, v podvečerních hodinách bude poté probíhat i live stream.

V příloze posílám oficiální letáček s pozvánkou, který informuje i o studijních specializacích nabízených naší fakultou.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Přeji hezký den
Ing. Pavlína Vodičková

Fakulta strojní - Západočeská univerzita v Plzni

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…