DOD na FS TUL

Publikováno:
0__2022_tul_fs_banner_ctverec_002

"Máte chuť pokračovat ve studiu na vysoké škole? Pak Vám přinášíme nabídku Dne otevřených dveří Fakulty strojní TUL. Více info v události.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovoluji si Vás jménem děkana fakulty strojní pozvat na Den otevřených dveří pořádaný Fakultou strojní Technické univerzity v Liberci, který se koná v úterý 1. února 2022 od 9,30 hodin.

V rámci Dne otevřených dveří seznámí zástupci fakulty návštěvníky s možnostmi studia a provedou je fakultními laboratořemi, partnerské firmy nabídnou možnosti studijních praxí a stáží a naši studenti představí svoji novou formuli.
Protože Vaši studenti patří již tradičně mezi naše úspěšné absolventy, dovoluji si Vás požádat o předání pozvánky na Den otevřených dveří, kterou přikládám.

S pozdravem
doc. Ing. Dora Kroisová, Ph.D.
Proděkanka pro vzdělávací a pedagogickou činnost FS TUL

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…