DOD na FS TUL

Publikováno:
0__2022_tul_fs_banner_ctverec_002

"Máte chuť pokračovat ve studiu na vysoké škole? Pak Vám přinášíme nabídku Dne otevřených dveří Fakulty strojní TUL. Více info v události.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovoluji si Vás jménem děkana fakulty strojní pozvat na Den otevřených dveří pořádaný Fakultou strojní Technické univerzity v Liberci, který se koná v úterý 1. února 2022 od 9,30 hodin.

V rámci Dne otevřených dveří seznámí zástupci fakulty návštěvníky s možnostmi studia a provedou je fakultními laboratořemi, partnerské firmy nabídnou možnosti studijních praxí a stáží a naši studenti představí svoji novou formuli.
Protože Vaši studenti patří již tradičně mezi naše úspěšné absolventy, dovoluji si Vás požádat o předání pozvánky na Den otevřených dveří, kterou přikládám.

S pozdravem
doc. Ing. Dora Kroisová, Ph.D.
Proděkanka pro vzdělávací a pedagogickou činnost FS TUL

Fotogalerie

Nepřehlédněte

598e6e63-4996-4d27-a474-4d8aa8a18c0a

Fakulta strojní, Technické univerzity v Liberci (FS TUL) vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝUKOVÝ MODEL z oblasti techniky nebo přírodních věd. Soutěž podporuje především týmovost, tvůrčí a kreativní myšlení. Je možné využít dostupné spojovací…

367034f1-780a-4f8c-9b45-11cf66e11986

Sportovní kurz tříd S2 a V2A naší průmyslovky se stal nezapomenutelným zážitkem plným sportu, soutěží a týmové spolupráce. Žáci se během kurzu zapojili do různorodých aktivit, které rozvíjely jejich fyzickou kondici, ale také posílily jejich…

IMG_9985

…a odstartuje Olympijský festival u jezera Most! Krásné jezero s jednou z nejčistších vod u nás, olympijská atmosféra i nekončící sportovní možnosti! Takový bude Olympijský festival. Už se nemůžeme dočkat!