DOD na FS TUL

Publikováno:
0__2022_tul_fs_banner_ctverec_002

"Máte chuť pokračovat ve studiu na vysoké škole? Pak Vám přinášíme nabídku Dne otevřených dveří Fakulty strojní TUL. Více info v události.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
dovoluji si Vás jménem děkana fakulty strojní pozvat na Den otevřených dveří pořádaný Fakultou strojní Technické univerzity v Liberci, který se koná v úterý 1. února 2022 od 9,30 hodin.

V rámci Dne otevřených dveří seznámí zástupci fakulty návštěvníky s možnostmi studia a provedou je fakultními laboratořemi, partnerské firmy nabídnou možnosti studijních praxí a stáží a naši studenti představí svoji novou formuli.
Protože Vaši studenti patří již tradičně mezi naše úspěšné absolventy, dovoluji si Vás požádat o předání pozvánky na Den otevřených dveří, kterou přikládám.

S pozdravem
doc. Ing. Dora Kroisová, Ph.D.
Proděkanka pro vzdělávací a pedagogickou činnost FS TUL

Fotogalerie

Nepřehlédněte

6B1C11EA-F1CB-4E87-BA5D-B7BA505A1EF9_1_105_c

Do druhé poloviny se přehoupla stáž ve Švédsku, žáci si užívají zaměstnaneckých benefitů v luxusních švédských autoservisech, pracují v dílnách a učí se novým dovednostem, které jsou pro jejich profesní dráhu nezbytné. Ve volném čase závodí na…

70 let TUL oslavy

Technická univerzita v Liberci a její nejstarší Fakulta strojní letos slaví výročí 70 let od založení. Jubileum si nejrůznějšími akcemi připomíná po celý rok 2023. Těšit se můžete na workshopy, přednášky, koncerty, prohlídky laboratoří, výstavy,…

1

Průmyslováci, vyberete si z bohaté nabídky této tradiční akce? Můžete se zúčastnit se svou třídou dopoledne nebo využít večerní hodiny pro veřejnost. Těšíme se na vaše zážitky a fotografie.