AUTOSALON SPŠ Teplice 2022 a fotografie

Publikováno:
7__8_a_1

Teplická průmyslovka má na kontě již 9 ročníků Autosalonů. Akce pro naše žáky a veřejnost byla letos hlavně o krásných nablýskaných automobilech, ale i o skvělém vystoupení pěveckého sboru ZŠ Maršovská, za což jim patří velké poděkování. Velmi nás potěšily návštěvy ze základních škol. Ty měly možnost prohlédnout si školu včetně odborných učeben.

Letošní ročník byl velmi bohatý na počet značek vystavovaných automobilů a bez nadsázky lze dnes říci, že náš autosalon se stává největší přehlídkou automobilů v našem okrese. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem vystavovatelům (např. Louda Auto, Urban Auto, Inter Cars) za jejich ochotu a statečnost při zapůjčení výstavních exponátů. Premiéru zde mělo vystoupení expertky na bezpečnost provozu ze ŠKODA Mladá Boleslav. Současně jsme si mohli prohlédnout tzv. auto v řezu. Program zpestřily i Armáda ČR, Policie ČR a Vězeňská služba. Perličkou byla úniková hra z České spořitelny nebo brýle simulující požití alkoholu či drog. Opět patří velké poděkování duchovnímu otci akce p. Pavlu Světlíkoví. A poprvé po devíti letech nám přálo i krásné výstavní počasí.

TEPLICKÝ DENÍK
https://teplicky.denik.cz/ctenar-reporter/podivejte-se-autosalon-teplick...

https://teplicky.denik.cz/ctenar-reporter/prumyslovka-laka-na-autosalon-...


Zveme všechny fanoušky aut a vše co s nimi souvisí na 9. ročník AUTOSALONU SPŠ Teplice.

úterý 28. 6. 2022 od 9:00 do 16.00 hod

Benešovo náměstí, před školou, za školou.

Opět se bude na co dívat.
Bonusem bude AUTO v řezu, kdy nám expert ze ŠKODA Mladá Boleslav osvětlí mnohé z bezpečnosti automobilu.
Těšíme se na všechny partnerské společnosti i hosty.

Nepřehlédněte

6B1C11EA-F1CB-4E87-BA5D-B7BA505A1EF9_1_105_c

Do druhé poloviny se přehoupla stáž ve Švédsku, žáci si užívají zaměstnaneckých benefitů v luxusních švédských autoservisech, pracují v dílnách a učí se novým dovednostem, které jsou pro jejich profesní dráhu nezbytné. Ve volném čase závodí na…

70 let TUL oslavy

Technická univerzita v Liberci a její nejstarší Fakulta strojní letos slaví výročí 70 let od založení. Jubileum si nejrůznějšími akcemi připomíná po celý rok 2023. Těšit se můžete na workshopy, přednášky, koncerty, prohlídky laboratoří, výstavy,…

1

Průmyslováci, vyberete si z bohaté nabídky této tradiční akce? Můžete se zúčastnit se svou třídou dopoledne nebo využít večerní hodiny pro veřejnost. Těšíme se na vaše zážitky a fotografie.