AUTOSALON SPŠ Teplice 2022 a fotografie

Publikováno:
7__8_a_1

Teplická průmyslovka má na kontě již 9 ročníků Autosalonů. Akce pro naše žáky a veřejnost byla letos hlavně o krásných nablýskaných automobilech, ale i o skvělém vystoupení pěveckého sboru ZŠ Maršovská, za což jim patří velké poděkování. Velmi nás potěšily návštěvy ze základních škol. Ty měly možnost prohlédnout si školu včetně odborných učeben.

Letošní ročník byl velmi bohatý na počet značek vystavovaných automobilů a bez nadsázky lze dnes říci, že náš autosalon se stává největší přehlídkou automobilů v našem okrese. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem vystavovatelům (např. Louda Auto, Urban Auto, Inter Cars) za jejich ochotu a statečnost při zapůjčení výstavních exponátů. Premiéru zde mělo vystoupení expertky na bezpečnost provozu ze ŠKODA Mladá Boleslav. Současně jsme si mohli prohlédnout tzv. auto v řezu. Program zpestřily i Armáda ČR, Policie ČR a Vězeňská služba. Perličkou byla úniková hra z České spořitelny nebo brýle simulující požití alkoholu či drog. Opět patří velké poděkování duchovnímu otci akce p. Pavlu Světlíkoví. A poprvé po devíti letech nám přálo i krásné výstavní počasí.

TEPLICKÝ DENÍK
https://teplicky.denik.cz/ctenar-reporter/podivejte-se-autosalon-teplick...

https://teplicky.denik.cz/ctenar-reporter/prumyslovka-laka-na-autosalon-...


Zveme všechny fanoušky aut a vše co s nimi souvisí na 9. ročník AUTOSALONU SPŠ Teplice.

úterý 28. 6. 2022 od 9:00 do 16.00 hod

Benešovo náměstí, před školou, za školou.

Opět se bude na co dívat.
Bonusem bude AUTO v řezu, kdy nám expert ze ŠKODA Mladá Boleslav osvětlí mnohé z bezpečnosti automobilu.
Těšíme se na všechny partnerské společnosti i hosty.

Nepřehlédněte

598e6e63-4996-4d27-a474-4d8aa8a18c0a

Fakulta strojní, Technické univerzity v Liberci (FS TUL) vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝUKOVÝ MODEL z oblasti techniky nebo přírodních věd. Soutěž podporuje především týmovost, tvůrčí a kreativní myšlení. Je možné využít dostupné spojovací…

367034f1-780a-4f8c-9b45-11cf66e11986

Sportovní kurz tříd S2 a V2A naší průmyslovky se stal nezapomenutelným zážitkem plným sportu, soutěží a týmové spolupráce. Žáci se během kurzu zapojili do různorodých aktivit, které rozvíjely jejich fyzickou kondici, ale také posílily jejich…

IMG_9985

…a odstartuje Olympijský festival u jezera Most! Krásné jezero s jednou z nejčistších vod u nás, olympijská atmosféra i nekončící sportovní možnosti! Takový bude Olympijský festival. Už se nemůžeme dočkat!