AUTOSALON SPŠ Teplice 2022 a fotografie

Publikováno:
7__8_a_1

Teplická průmyslovka má na kontě již 9 ročníků Autosalonů. Akce pro naše žáky a veřejnost byla letos hlavně o krásných nablýskaných automobilech, ale i o skvělém vystoupení pěveckého sboru ZŠ Maršovská, za což jim patří velké poděkování. Velmi nás potěšily návštěvy ze základních škol. Ty měly možnost prohlédnout si školu včetně odborných učeben.

Letošní ročník byl velmi bohatý na počet značek vystavovaných automobilů a bez nadsázky lze dnes říci, že náš autosalon se stává největší přehlídkou automobilů v našem okrese. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem vystavovatelům (např. Louda Auto, Urban Auto, Inter Cars) za jejich ochotu a statečnost při zapůjčení výstavních exponátů. Premiéru zde mělo vystoupení expertky na bezpečnost provozu ze ŠKODA Mladá Boleslav. Současně jsme si mohli prohlédnout tzv. auto v řezu. Program zpestřily i Armáda ČR, Policie ČR a Vězeňská služba. Perličkou byla úniková hra z České spořitelny nebo brýle simulující požití alkoholu či drog. Opět patří velké poděkování duchovnímu otci akce p. Pavlu Světlíkoví. A poprvé po devíti letech nám přálo i krásné výstavní počasí.

TEPLICKÝ DENÍK
https://teplicky.denik.cz/ctenar-reporter/podivejte-se-autosalon-teplick...

https://teplicky.denik.cz/ctenar-reporter/prumyslovka-laka-na-autosalon-...


Zveme všechny fanoušky aut a vše co s nimi souvisí na 9. ročník AUTOSALONU SPŠ Teplice.

úterý 28. 6. 2022 od 9:00 do 16.00 hod

Benešovo náměstí, před školou, za školou.

Opět se bude na co dívat.
Bonusem bude AUTO v řezu, kdy nám expert ze ŠKODA Mladá Boleslav osvětlí mnohé z bezpečnosti automobilu.
Těšíme se na všechny partnerské společnosti i hosty.

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

republika-ig (002)

Poslední volná místa: spolek  MOB -   Mladí občané, z.s.  zve studenty HOP na třetí část " Republika " našeho tradičního projektu Akademie Mladých občanů. MOB Akademie je soutěžně-vzdělávací projekt s několikaletou tradicí, který přibližuje…