BEST in IT - soutěž pro žáky ZŠ - 2. kolo - SPŠ Teplice - 8. 2. 2023

Publikováno:
5

Milí soutěžící ze základních škol,

oznamujeme vám "patnáctku" postupujících do 2. kola soutěže - viz příloha. Těšíme se na vás ve středu 8. 2. 2023 od 8:00 hod opět na teplické průmyslovce. Protože jsou mezi vámi i dojíždějící, můžete přijít již od 7:30 hod. Prosím, kdo ještě nepotvrdil svou účast, napište nám: vachouskova@sostp.cz.

Ti nejlepší se mohou těšit na odměny, které nám věnovala spol. LOSAN a další partneři.

Děkujeme všem účastníkům 1. kola. Pokud jste osmáci, můžete se přihlásit i v příštím školním roce.

 

 

 

Fotogalerie

Nepřehlédněte

placeholder

Výrobní závod VITRABLOK, s.r.o. se sídlem v Duchcově hledá pro posílení týmu tvarování Strojníka sklářských automatů do nepřetržitého provozu. Více informací najdete v příloze.

AAP

Naše škola získala členství v programu AAP - Autodesk Academia program, který sdružuje desítky škol z České a Slovenské republiky. Cílem programu je posouvat úroveň technického vzdělání a nabízí řadu výhod pro naše žáky. Žáci mohou získat…

Z V3A 1. místo

V závěru března proběhla soutěž v luštění SUDOKU. Byli jsme velmi mile překvapeni velkým zájmem ze strany žáků. Celkem se přihlásilo 22 družstev z obchodní akademie a průmyslovky. Soutěžní úkoly jsme obdrželi přímo ze spol. HALAS. Přesně v 10 hod…