Odborník z praxe na hodině maturantů - strojařů

Publikováno:
2

Maturitní třídu strojařů SPŠ Teplice navštívil vedoucí distribuce z firmy Mahr Mgr. David Pechar. Představil nám firmu, vyrábějící přesná měřidla a moderní metody z oblasti metrologie. Detailně se věnoval oblasti měření drsnosti.

Německá firma Mahr patří mezi naše partnerské společnosti a my jí děkujeme za podporu v mnoha směrech. Jako vánoční dárek jsme obdrželi několik hodnotných měřidel a další pomůcky na výuku. Strojaři z druhých a třetích ročníků se už těší na každoroční odbornou praxi i v této společnosti.

Fotogalerie

Nepřehlédněte

6B1C11EA-F1CB-4E87-BA5D-B7BA505A1EF9_1_105_c

Do druhé poloviny se přehoupla stáž ve Švédsku, žáci si užívají zaměstnaneckých benefitů v luxusních švédských autoservisech, pracují v dílnách a učí se novým dovednostem, které jsou pro jejich profesní dráhu nezbytné. Ve volném čase závodí na…

70 let TUL oslavy

Technická univerzita v Liberci a její nejstarší Fakulta strojní letos slaví výročí 70 let od založení. Jubileum si nejrůznějšími akcemi připomíná po celý rok 2023. Těšit se můžete na workshopy, přednášky, koncerty, prohlídky laboratoří, výstavy,…

1

Průmyslováci, vyberete si z bohaté nabídky této tradiční akce? Můžete se zúčastnit se svou třídou dopoledne nebo využít večerní hodiny pro veřejnost. Těšíme se na vaše zážitky a fotografie.