TECHNOwizz - AGC - příležitost pro šikovné studenty

Publikováno:
AGC z Canvy

TECHNOwizz je zpátky a hledá tvé nápady!

AGC Automitive Czech vyhlašuje již 7. ročník soutěže, která nabízí studentům středních a vyšších odborných škol příležitost ukázat své technické dovednosti a bojovat za svůj podíl na celkové odměně až 390.000 Kč!

Vyber si jedno ze šesti témat přímo z provozu firmy a navrhni unikátní technické řešení pro provoz výroby autoskel. Palce ti budou držet i garanti soutěže - Fakulta strojní Technické univerzity v Liberci a Fakulta strojního inženýrství UJEP v Ústí nad Labem!

Přihlaš se sám nebo s týmem do 20. října na stránkách Technowizz a staň se hvězdou letošního ročníku! 

Nepřehlédněte

6B1C11EA-F1CB-4E87-BA5D-B7BA505A1EF9_1_105_c

Do druhé poloviny se přehoupla stáž ve Švédsku, žáci si užívají zaměstnaneckých benefitů v luxusních švédských autoservisech, pracují v dílnách a učí se novým dovednostem, které jsou pro jejich profesní dráhu nezbytné. Ve volném čase závodí na…

70 let TUL oslavy

Technická univerzita v Liberci a její nejstarší Fakulta strojní letos slaví výročí 70 let od založení. Jubileum si nejrůznějšími akcemi připomíná po celý rok 2023. Těšit se můžete na workshopy, přednášky, koncerty, prohlídky laboratoří, výstavy,…

1

Průmyslováci, vyberete si z bohaté nabídky této tradiční akce? Můžete se zúčastnit se svou třídou dopoledne nebo využít večerní hodiny pro veřejnost. Těšíme se na vaše zážitky a fotografie.