TECHNOwizz - AGC - příležitost pro šikovné studenty

Publikováno:
AGC z Canvy

TECHNOwizz je zpátky a hledá tvé nápady!

AGC Automitive Czech vyhlašuje již 7. ročník soutěže, která nabízí studentům středních a vyšších odborných škol příležitost ukázat své technické dovednosti a bojovat za svůj podíl na celkové odměně až 390.000 Kč!

Vyber si jedno ze šesti témat přímo z provozu firmy a navrhni unikátní technické řešení pro provoz výroby autoskel. Palce ti budou držet i garanti soutěže - Fakulta strojní Technické univerzity v Liberci a Fakulta strojního inženýrství UJEP v Ústí nad Labem!

Přihlaš se sám nebo s týmem do 20. října na stránkách Technowizz a staň se hvězdou letošního ročníku! 

Nepřehlédněte

placeholder

Výrobní závod VITRABLOK, s.r.o. se sídlem v Duchcově hledá pro posílení týmu tvarování Strojníka sklářských automatů do nepřetržitého provozu. Více informací najdete v příloze.

AAP

Naše škola získala členství v programu AAP - Autodesk Academia program, který sdružuje desítky škol z České a Slovenské republiky. Cílem programu je posouvat úroveň technického vzdělání a nabízí řadu výhod pro naše žáky. Žáci mohou získat…

Z V3A 1. místo

V závěru března proběhla soutěž v luštění SUDOKU. Byli jsme velmi mile překvapeni velkým zájmem ze strany žáků. Celkem se přihlásilo 22 družstev z obchodní akademie a průmyslovky. Soutěžní úkoly jsme obdrželi přímo ze spol. HALAS. Přesně v 10 hod…