Průmyslováci na Noci vědců na ČVUT

Publikováno:
10 třída u ČVUT

Naše partnerská škola ČVUT v Děčíně 6. října organizovala Noc vědců. Průmyslováci tam opět nesměli chybět. Třídy V2B a D2 se zúčastnily přednášky "Co se děje v hlavě řidiče", která byla velmi poučná a zajímavá. Žáci si vyzkoušeli experimenty všeho druhu: PC hra 2 týmů Artemis, šifry, fyzika, IT kolem nás, programování, simulátor vozidla... vše bylo zábavné a zajímavé . Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Fotogalerie

Nepřehlédněte

2 stroj

Studenti 2. ročníku Petr Kára a Petr Vykouk se 1. 12. 2023 zúčastnili soutěže v 3D tisku na Technické univerzitě v Liberci. Po několikaměsíčním snažení vezli na univerzitu své dílo. Sice se neumístili mezi prvními třemi týmy, ale domů si vezou cenné…

Gábi 2

19 studentů Obchodní akademie se v sobotu 2. prosince 2023 pokusilo v dostatečném předstihu složit Cambridge B2 First certificate. Pokud budou úspěšní, nahrazují si v předstihu maturitní zkoušku z angličtiny, kterou by jinak konali až v květnu…

Hl. obr. DŽ SPŠ 2

Žáci 9. tříd, zájemci o studium: přijďte si vyzkoušet, jaké to bude, studovat na naší škole. Máte možnost si vyzkoušet některé z činností, které čekají naše žáky v průběhu studia. Tento termín je určený pro individální zájemce ze základních škol.…