Volejbalisté z průmyslovky jsou 1. a 4.

Publikováno:
O1

Průmyslováci se 21. září 2023 zúčastnili okresního finále středních škol ve volejbale. Naši kluci suverénně vyhráli postupovou skupinu a podobně si počínali i v semifinále a finále, kde porazili družstvo Gymnázia Teplice 2:0 na sety. Celým turnajem prošli bez ztráty setu a postoupili do krajského finále. Všem hráčům děkujeme a držíme palce v krajském finále.

Žáci se 27. září zúčastnili krajského kola volejbalového turnaje, který se konal v Jirkově. Kluci si odvezli 4. místo. I to stojí za poděkování a gratulaci.

Fotogalerie

Nepřehlédněte

2 stroj

Studenti 2. ročníku Petr Kára a Petr Vykouk se 1. 12. 2023 zúčastnili soutěže v 3D tisku na Technické univerzitě v Liberci. Po několikaměsíčním snažení vezli na univerzitu své dílo. Sice se neumístili mezi prvními třemi týmy, ale domů si vezou cenné…

Gábi 2

19 studentů Obchodní akademie se v sobotu 2. prosince 2023 pokusilo v dostatečném předstihu složit Cambridge B2 First certificate. Pokud budou úspěšní, nahrazují si v předstihu maturitní zkoušku z angličtiny, kterou by jinak konali až v květnu…

Hl. obr. DŽ SPŠ 2

Žáci 9. tříd, zájemci o studium: přijďte si vyzkoušet, jaké to bude, studovat na naší škole. Máte možnost si vyzkoušet některé z činností, které čekají naše žáky v průběhu studia. Tento termín je určený pro individální zájemce ze základních škol.…