London Adventure na průmyslovce

Publikováno:
1

Když se Teplice setkají s Londýnem, vzniká neuvěřitelná příležitost! Londýn je stále blíž, a naše průmyslovka je připravena otevřít nové dveře pro naše žáky, aby prozkoumali svět angličtiny a dobrodružství.

Ben, mj. právník, nám ukázal, co dělá Londýn tak jedinečným městem. S nadšením nám vyprávěl o nejznámějších místech Anglie a zároveň nás provedl i méně známými. Vstřícně odpovídal na zvídavé otázky, a bylo znát, že mezi námi neexistovala žádná jazyková bariéra. Bylo milé sledovat, jak si vzájemně rozumíme a skvěle si notujeme.

Díky naší nadšené paní učitelce AJ jsme se dostali až k Big Benovi - alespoň virtuálně.

Ben nás inspiroval a připomněl nám, že svět je plný dobrodružství a nových poznání, která si můžeme vychutnat s úžasnými lidmi jako je on. It was great, said the students of class V1A!

Žáci průmyslovky budou mít možnost seznámit se s Londýnem osobně při školním zájezdu: 16. – 21. 6. 2024

Fotogalerie

Nepřehlédněte

598e6e63-4996-4d27-a474-4d8aa8a18c0a

Fakulta strojní, Technické univerzity v Liberci (FS TUL) vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝUKOVÝ MODEL z oblasti techniky nebo přírodních věd. Soutěž podporuje především týmovost, tvůrčí a kreativní myšlení. Je možné využít dostupné spojovací…

367034f1-780a-4f8c-9b45-11cf66e11986

Sportovní kurz tříd S2 a V2A naší průmyslovky se stal nezapomenutelným zážitkem plným sportu, soutěží a týmové spolupráce. Žáci se během kurzu zapojili do různorodých aktivit, které rozvíjely jejich fyzickou kondici, ale také posílily jejich…

IMG_9985

…a odstartuje Olympijský festival u jezera Most! Krásné jezero s jednou z nejčistších vod u nás, olympijská atmosféra i nekončící sportovní možnosti! Takový bude Olympijský festival. Už se nemůžeme dočkat!