Mistrovství světa v halovém veslování 2024

Publikováno:
Z 3. roü. medaile na krku

Průmyslováci vybojovali účast čtyř týmů na zahájení Mistrovství světa. Z důvodu nemoci reprezentovaly v Praze jen týmy tři, někteří žáci však přijeli přímo z dovolené na horách. Po akreditaci a rozcvičení nás přivítalo O2 universum již připravené na světovou soutěž. Za účasti dalších 1 400 veslařů jsme čekali na náš první závod. Kluci z 1. ročníků potvrdili své veslařské kvality a ve velké konkurenci urvali 3. místo. Druháci také bojovali a do cíle dojeli pátí. Největším želízkem v ohni byli naši zkušení třeťáci. Měli velká očekávání, ale závod se jim nevyvedl dle jejich představ. I tak získali zasloužené třetí místo, a to jen s malým rozdílem na stříbrný tým. Domů si odvážíme dvě sady bronzových medailí a nezapomenutelné zážitky ze soutěže světových parametrů. Připravenost organizátorů byla dokonalá, atmosféra fascinující. Děkujeme našim žákům za skvělou a úspěšnou reprezentaci školy. a zároveň samozřejmě děkujeme učitelům TV za podporu a přípravu kluků na závody.

Velké poděkování patří také společnosti KOVPAL pod vedením p. Vlastislava Vlčka, která všem závodníkům věnovala speciální trička. Do haly studenty přišel podpořit i pan ředitel Jiří Nekuda a někteří rodiče našich kluků.

Na závěr soutěžily týmy hasičů v tzv. plné polní. Klobouk dolů. Jsou to borci. To pochopí každý, kdo již seděl na veslařském trenažeru.

Těšíme se na další výzvy v rámci ČESKO vesluje. Trénujte s námi, ať stále vyhráváme.

Nepřehlédněte

placeholder

Výrobní závod VITRABLOK, s.r.o. se sídlem v Duchcově hledá pro posílení týmu tvarování Strojníka sklářských automatů do nepřetržitého provozu. Více informací najdete v příloze.

AAP

Naše škola získala členství v programu AAP - Autodesk Academia program, který sdružuje desítky škol z České a Slovenské republiky. Cílem programu je posouvat úroveň technického vzdělání a nabízí řadu výhod pro naše žáky. Žáci mohou získat…

Z V3A 1. místo

V závěru března proběhla soutěž v luštění SUDOKU. Byli jsme velmi mile překvapeni velkým zájmem ze strany žáků. Celkem se přihlásilo 22 družstev z obchodní akademie a průmyslovky. Soutěžní úkoly jsme obdrželi přímo ze spol. HALAS. Přesně v 10 hod…