Michael Kříž září v prestižní soutěži Technowizz!

Publikováno:
0 borci na SPŠ

SPŠ Teplice se díky nadšení a úsilí Michaela Kříže z V2A a garanta pana Jana Hrubého poprvé zúčastnila prestižní soutěže Technowizz pro střední školy. Soutěž přilákala rekordních 12 týmů z celého Ústecka, Karlovarska a Liberecka, které soutěžily ve vytváření inovativních konceptů na šest zadaných témat. Prezentace prací proběhla na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

Žáci během krátkého období vytvořili koncepty řešení odborných problémů, které mají velký potenciál využití v praxi. V rámci 7. ročníku soutěže zvítězil Michael Kříž, žák teprve 2. ročníku, s tématem Návrh a konstrukce měřidla forem při výstupu z pece. Tento úspěch přinesl škole šek na 30 000 Kč a samotnému vítězi odměnu 10 000 Kč.

Slavnostní vyhlášení proběhlo v AGC Automotive Czech v Chudeřicích u Bíliny za přítomnosti personálního ředitele pana Jiřího Hofbauera. Velká gratulace Michaelovi za jeho excelentní práci na rozhraní IT a strojírenství! Děkujeme AGC Automotive Czech a Ústecké komunitní nadaci za podporu.

Kdo se přihlásí do 8. ročníku soutěže? Těšíme se na další skvělé nápady a inovativní řešení!

Nepřehlédněte

598e6e63-4996-4d27-a474-4d8aa8a18c0a

Fakulta strojní, Technické univerzity v Liberci (FS TUL) vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝUKOVÝ MODEL z oblasti techniky nebo přírodních věd. Soutěž podporuje především týmovost, tvůrčí a kreativní myšlení. Je možné využít dostupné spojovací…

367034f1-780a-4f8c-9b45-11cf66e11986

Sportovní kurz tříd S2 a V2A naší průmyslovky se stal nezapomenutelným zážitkem plným sportu, soutěží a týmové spolupráce. Žáci se během kurzu zapojili do různorodých aktivit, které rozvíjely jejich fyzickou kondici, ale také posílily jejich…

IMG_9985

…a odstartuje Olympijský festival u jezera Most! Krásné jezero s jednou z nejčistších vod u nás, olympijská atmosféra i nekončící sportovní možnosti! Takový bude Olympijský festival. Už se nemůžeme dočkat!