Třídy S2 a V2A si odvezly zážitky ze sportovního kurzu

Publikováno:
367034f1-780a-4f8c-9b45-11cf66e11986

Sportovní kurz tříd S2 a V2A naší průmyslovky se stal nezapomenutelným zážitkem plným sportu, soutěží a týmové spolupráce. Žáci se během kurzu zapojili do různorodých aktivit, které rozvíjely jejich fyzickou kondici, ale také posílily jejich týmového ducha.

Kluci se vydali na orientační běh v okolí Máchova jezera, kde si vyzkoušeli své schopnosti v navigaci a orientaci v terénu. Ve volném čase se pak pustili do softballu a procvičili si tak svou přesnost a spolupráci. Někteří se věnovali fotbalu, tenisu nebo plážovému volejbalu. Nechyběl ani bazén, kde mohli relaxovat po náročných sportovních výkonech.

Třídy se několikrát vydaly k Máchovu jezeru, kde mimojiné proběhl závod na paddleboardech. Kromě zábavy tak tento závod přinesl zajímavou příležitost vyzkoušet si něco nového a zasoutěžit si v netradiční disciplíně.

Středeční odpoledne bylo věnováno cyklistickému výletu na hrad Bezděz. Tato trasa byla nejen fyzickou výzvou, ale nabídla také krásné výhledy a historické zajímavosti. 

Poslední den byl zakončen závodem v jízdě na kole lesem a v běhu. Spolu s disciplínou v paddleboardech tak vznikl takový netradiční triatlon, který byl skvělým završením sportovního kurzu.

Děkujeme všem organizátorům, kteří tento úžasný zážitek dokonale připravili a těšíme se na další sportovní dobrodružství!

Nepřehlédněte

598e6e63-4996-4d27-a474-4d8aa8a18c0a

Fakulta strojní, Technické univerzity v Liberci (FS TUL) vyhlašuje SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ VÝUKOVÝ MODEL z oblasti techniky nebo přírodních věd. Soutěž podporuje především týmovost, tvůrčí a kreativní myšlení. Je možné využít dostupné spojovací…

IMG_9985

…a odstartuje Olympijský festival u jezera Most! Krásné jezero s jednou z nejčistších vod u nás, olympijská atmosféra i nekončící sportovní možnosti! Takový bude Olympijský festival. Už se nemůžeme dočkat!

Uvodni obrazek

Baví tě technika a chceš ukázat, co v tobě je? Přihlas se do 8. ročníku soutěže TECHNOwizz 2024/2025, kterou vyhlašuje dobročinný fond AGC Automotive Czech a.s. ve spolupráci s Ústeckou komunitní nadací a pod záštitou FSI UJEP a FS TUL. Soutěž je…