11. ročník AUTOSALONU ve fotografiích

Publikováno:
_DSC1207

V úterý 25. června se naše průmyslová škola opět proměnila v epicentrum automobilového světa při pořádání 11. ročníku Autosalonu SPŠ Teplice. Tato očekávaná událost, která probíhala v areálu naší školy a částečně i na Benešově náměstí, přilákala širokou veřejnost i nadšené milovníky automobilů.

Kromě nejnovějších modelů automobilů, inovativních vozů na vodík i historických modelů jsme program Autosalonu obohatili o různé doprovodné akce, jako je například mini Den otevřených dveří pro žáky ZŠ, pěvecké vystoupení sboru ZŠ Maršovská, prezentace Speciální pořádkové jednotky PČR, Vězeňské služby a Rekrutačního střediska AČR Ústí nad Labem. Tradiční pozornost pak na sebe strhla studentská formule týmu FS TUL Racing, ale také čtyřkolky Segway či nové modely značek Mustang, Škoda, Audi, Hyundai, Suzuki nebo například Peugeot. 

Děkujeme všem, kteří se podíleli na úspěchu letošního Autosalonu, zejména dlouholetým partnerům a organizátorům. Těšíme se na další setkání v příštím roce!

Přečtěte si článek na e-teplicko.cz.

Fotografie: Miroslav Světlík

Nepřehlédněte

Návrh bez názvu (6)

Od 1. července začínají školní prázdniny, během kterých se mnozí z vás zapojí do prázdninových brigád. Pro tyto aktivity budete potřebovat potvrzení o studiu. Pokud jste si ho ještě nevyzvedli, můžete o něj jednoduše požádat online a potvrzení…

IMG_4498

Naši průmyslováci se právě vrátili domů z výletu do Anglie, který přinesl mnoho nezapomenutelných okamžiků a nových přátelství. 1. den - Cesta do Anglie Dobrodružství začalo po poledni odjezdem od budovy školy. Naši žáci se pohodlně usadili do…