TECHNOWIZZ - 5. ročník soutěže pro studenty SPŠ

Publikováno:

Žáci průmyslovky, láká vás technika? Plánujete studovat vysokou školu technického zaměření např. Fakultu strojního inženýrství na UJEP v Ústí nad Labem nebo Fakultu strojní TUL v Liberci?

Pak neváhejte a zapojte se do soutěže, kterou pořádá AGC pod záštitou Prof. Ing. Štefana Michny, PhD., děkana Fakulty strojního inženýrství UJEP v Ústí nad Labem a Prof. Dr. Ing. Petra Lenfelda, FEng. děkana Fakulty strojní TUL v Liberci.

Když si do poloviny října 2021 vyberete jedno ze 4 tematických zadání, má student či tým studentů pod Vaším vedením více než 100 dní na jeho zpracování. Doporučujeme Vám však zarezervovat si v diáři termín 29. 9. od 10 do 13 hodin a zastavit se již na exkurzi v chudeřickém či teplickém sídle AGC (podle výběru tématu), kde si přímo ve „fabrice“ můžete vše ohledně vyhlašovaných tematických zadání vyjasnit a zejména vidět vše na vlastní oči. (Více informací o přihlašování na exkurzi najdete na závěr mailu i přílohy).

Na vítěze kromě nových znalostí čeká i finanční odměna.

Více informací naleznete v příloze.

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…