Jednu z posledních hodin tohoto školního roku strávili žáci třídy D1 trochu netradičně – v knihovně. Místo školních lavic je čekaly regály plné knih, zajímavé informace o fungování knihovny i její historii a především program, který ukázal, že literatura nemusí zůstávat jen na stránkách učebnic.
Během zábavných aktivit se žáci přenesli do doby Williama Shakespeara a připomněli si jedno z nejslavnějších děl světové literatury. Největší pozornost samozřejmě přitáhl příběh Romea a Julie, který dokáže oslovit nové generace čtenářů už po několik staletí.
Návštěva byla příjemným zpestřením závěru školního roku a zároveň připomínkou, že knihovna není jen místem pro půjčování knih, ale také pro objevování nových příběhů, nápadů a souvislostí.
Děkujeme za milé přijetí i inspirativní program.