S hlubokým zármutkem oznamujeme, že po dlouhé nemoci zemřela členka našeho pedagogického sboru, paní Mgr. Eva Stammová.
Byla neodmyslitelnou součástí naší školy a významně přispěla ke vzdělávání a rozvoji našich žáků. Budeme na ni s úctou a vděčností vzpomínat.
K uctění její památky je zřízeno pietní místo vedle recepce školy, kde mohou kolegové, žáci i veřejnost do 30. 6. 2026 vyjádřit svou soustrast a tichou vzpomínku.
Bohužel se zkomplikoval přístup do budovy, hlavní vchod je od 29. 6. uzavřen a musí se chodit kolem tělocvičny nově zbudovanou brankou v plotě.