FotoAréna SPŠ Teplice - výstavy / vernisáž v Bílině ZRUŠENA

Publikováno:

Zveme autory a všechny milovníky dobré fotografie na 2 výstavy:

Galerie Pod věží v Bílině - vernisáž bude 11. 11. 2021 od 17 hod.

Fokus Kafe v Teplicích - vernisáž a vyhlášení vítězů bude 25. 11. 2021 od 17 hod.

Děkujeme všem autorům i porotcům za vyhodncení soutěžních fotografií.

Na výstavách bude k vidění průřez fotografií za všechny 3 ročníky soutěže FotoAréna SPŠ Teplice.

Těšíme se na vás.


Vyhlašujeme 3. ročník fotografické soutěže FotoAréna SPŠ Teplice pro všechny žáky Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy Teplice. Současně se těšíme na soutěžní snímky žáků ze základních škol Teplicka. Vzhledem k blížícím se výročím našich škol zveme k účasti naše absolventy a také partnery školy.

Již je téměř jisté, že ani letošní odborné praxe u našich partnerů neproběhnou. A tak je šance nakouknout do vašich provozů, dílen, kanceláři alespoň díky vašim fotografiím. Čeká na vás téma: MŮJ OBOR.

Těšíme se na vaše soutěžní snímky, které opět vyhodnotí odborná porota. Nejlepší fotografie vystavíme na dalším ročníku AUTOSALONU SPŠ Teplice, ve FOKUS kafe a dalších místech.

Téma: ČERNOBÍLÝ SVĚT nutně neznamená, že fotografie má být jen černobílá. Ale samozřejmě může.

Článek TEPLICKÝ DENÍK

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…