Už toho máme dost, nejsme řeholníci. Očkujte se, apelují sestry z nemocnic Krajské zdravotní

Publikováno:

Opravdu výjimečně sdílíme jiné články na našich stránkách, ale tentokrát "musím"......

A navíc říkám za učitele našich škol, my toho máme také dost, i když se situací sester a lékařů v nemocnicích se to srovnat opravdu nedá. Jen pro informaci, od nedělního večera do čtvrtka jsme evidovali nákazu Covid v sedmi třídách, více jak čtvrtina tříd měla od záři tohoto školního roku alespoň jednoho nakaženého. Co následuje, neočkované žáky posíláme domů, kde čekají na vyhlášení karantény, mezi tím zpracujeme pro hygienu seznamy s kontakty (je to pro hygienu významná pomoc). Žáky, kteří jsou očkování nebo po nemoci dále vyučujeme v běžném, prezenčním režimu, k tomu v nějaké míře distančně vzděláváme ty, kteří jsou v karanténě. Od pondělí budeme navíc pravidelně, jednou týdně testovat asi 600 žáků antigenními testy. K tomu všemu se necháváme průběžně napadat a urážet rodiči, kteří nesouhlasí s tím nebo oním, napadat rodiči za to, že požádáme jejich potomky, aby si laskavě ve školní jídelně nasadil roušku a měl ji nasazenou po dobu, než začne konzumovat jídlo. Ze strany rodičů je odmítáno nejen samotné očkování, ale dokonce už i nařízené testování a nošení roušek.
A aby někdo neříkal, že kážeme vodu a pijeme víno. Více jak 95% učitelského sboru je naočkováno nebo po prodělané nemoci. K tomu několik jednotlivců nemůže absolvovat očkování ze zdravotních důvodů.

https://www.idnes.cz/usti/zpravy/krajska-zdravotni-sestry-otevreny-dopis...

Nepřehlédněte

placeholder

Výrobní závod VITRABLOK, s.r.o. se sídlem v Duchcově hledá pro posílení týmu tvarování Strojníka sklářských automatů do nepřetržitého provozu. Více informací najdete v příloze.

Třídní schůzky pro (21 x 14.8 cm)

Dnes se na hotelovce konají třídní schůzky. Začínáme v 17:00. Seznam učeben najdete na recepci školy při vstupu do budovy. Těšíme se na vás!

AAP

Naše škola získala členství v programu AAP - Autodesk Academia program, který sdružuje desítky škol z České a Slovenské republiky. Cílem programu je posouvat úroveň technického vzdělání a nabízí řadu výhod pro naše žáky. Žáci mohou získat…