OSLAVY 70. výročí založení SPŠ TEPLICE - VIDEO

Publikováno:
0__70_dort_1_sps

Ohlédnutí za oslavami 70. výročí SPŠ Teplice

SPŠ Teplice - oslavy 70. výročí - YouTube


Celý tým průmyslovky děkuje všem absolventům, návštěvníkům, že jste se k nám přišli podívat a společně s námi velkolepě oslavili 70. výročí SPŠ Teplice. Bylo vás opravdu HODNĚ a tím jste nám udělali VELKOU RADOST. Současně velké poděkování patří všem našim partnerům, celému pedagogickému sboru a dalším zapojeným zaměstnancům. I vy máte velkou zásluhu na úspěchu celé akce. MOC nás potěšila milá přání a poděkování absolventů v kronice i na sociálních sítích.

Prohlédněte si fotografie z oslav:

https://www.facebook.com/304250796333152/posts/4444049372353253/

https://www.facebook.com/304250796333152/posts/4441017432656447/


Milí žáci, vážení absolventi a páni učitelé,

srdečně vás zveme na oslavy 70. výročí Střední průmyslové školy Teplice. Těšíme se na vás v pátek 1.10.2021 (9:00 - 18:00) a/nebo v sobotu 2.10.2021 (9:00 - 16:00).

Přijďte se k nám podívat a zavzpomínat na staré dobré školní časy. Pozvěte své bývalé spolužáky, oslav můžete využít k třídnímu srazu.

Rodiče, přijďte se svými dětmi, třeba si k budoucímu studiu vyberou zrovna naši školu - oslavy budou probíhat i jako DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

Zveme i žáky ZŠ se svými učiteli.

Přijďte všichni, AUTOSALON SPŠ Teplice tu bude pro vás.

V příloze máte k dispozici PROGRAM oslav.

Těšíme se na vás.

Vedení školy a pedagogický sbor.

Dnes mě navštívila zástupkyně maturantů ze školního roku 1957 p. Jiřina Zlatníková. Jsem v kontaktu i s dalším zasloužilým maturantem p. Antonínem Charouzkem. Plánují si třídní sraz po 64 letech a ten odstartují společně s naším slavnostním zahájením oslav v pátek 1.10.2021 ve 14 hod "za školou". MOC se na všechny těšíme. Které další maturitní ročníky nás v pátek nebo v sobotu navštíví?


V příloze vidíte VIP partnery školy, kteří nás podporují a spolupracují s námi. D Ě K U J E M E! Se zástupci společností se můžete setkat právě v naší škole v rámci oslav.


Absolventi, přátelé, už jste viděli nový banner na fasádě SPŠ Teplice? Až půjdete po Benešáku, zvedněte oči. Těšíme se na vás.


Vážení návštěvníci, Vstup do budovy školy je možný, pokud máte potvrzení o:

  • Prodělaném onemocnění Covid19 v délce 180 dnů od zjištění
  • Ukončeném očkování
  • Platném Ag nebo PCR testu

V případě zájmu Vám umožníme absolvovat Ag test, který obdržíte na recepci školy. Popř. si lze zakoupit respirátor. 


NAPSALI O NÁS:

TEPLICKÝ DENÍK:

https://teplicky.denik.cz/ctenar-reporter/teplicka-prumyslovka-uci-sve-studenty-jiz-70-let-teste-se-na-oslavy-20210922.html

https://teplicky.denik.cz/zpravy_region/teplice-prumyslova-skola-vyroci-20211003.html

https://teplicky.denik.cz/galerie/teplicka-prumyslovka-oslavila-70-naroz...

E-TEPLICKO:

http://www.e-teplicko.cz/zpravy/teplice/215369-osmy-rocnik-teplickeho-autosalonu-poznamenaji-oslavy

BÍLINSKÝ ZPRAVODAJ - 09.2021 - str. 16

https://www.bilina.cz/cs/bilinsky-zpravodaj/2021.html

ČESKÝ ROZHLAS - reportáž

https://sever.rozhlas.cz/stredni-prumyslova-skola-v-teplicich-slavi-70-vyroci-schazeji-se-absolventi-8588866

SVĚT MOTORŮ

reportáž vyšla ve Světě motorů 41/2021 - viz příloha


Upozorňujeme, že na akci budou pořizovány fotografie a video záznamy, a to pro účely marketingu - prezentace činnosti školy. Bližší info naleznete při vstupu na akci nebo Vám je v případě Vašeho zájmu zašleme na e-mail.

Nepřehlédněte

6B1C11EA-F1CB-4E87-BA5D-B7BA505A1EF9_1_105_c

Do druhé poloviny se přehoupla stáž ve Švédsku, žáci si užívají zaměstnaneckých benefitů v luxusních švédských autoservisech, pracují v dílnách a učí se novým dovednostem, které jsou pro jejich profesní dráhu nezbytné. Ve volném čase závodí na…

Banner 2

NNTB slouží jako anonymní online schránka důvěry, a pomáhá tak žákům a jejich rodičům s řešením různých problémů a situací ve škole. Skrze NNTB můžete upozornit např. na šikanu mezi žáky, kyberšikanu, užívání návykových látek, sebepoškozování,…

70 let TUL oslavy

Technická univerzita v Liberci a její nejstarší Fakulta strojní letos slaví výročí 70 let od založení. Jubileum si nejrůznějšími akcemi připomíná po celý rok 2023. Těšit se můžete na workshopy, přednášky, koncerty, prohlídky laboratoří, výstavy,…