DOD na VŠE Praha

Publikováno:
0__vse_dod

DOD na VŠE Praha

POZVÁNKA pro naše studenty:


Dobrý den,

rádi bychom Vaše studenty, jejich rodiče i zástupce Vaší školy pozvali na Den otevřených dveří Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE). Uskuteční se ONLINE v úterý 21. prosince 2021 od 14 do 17:15 h.

Říká se, že na VŠE je těžká matika, že studium je anonymní, anebo že kreditový systém je záludný… Je to ale pravda? Den otevřených dveří VŠE je ideální příležitostí zjistit, jak je to s mýty, které o VŠE kolují, co obnáší studium a jaký je studentský život.

Den otevřených dveří VŠE proběhne formou živého online přenosu přímo ze školního studia, sledovat ho bude možné na speciálním webu. Během odpoledne se představí všech šest fakult, jejichž zástupci budou mimo jiné přímo odpovídat na dotazy studentů prostřednictvím chatu. Zájemci o studium ani letos nepřijdou o prohlídku kampusu či informace o studentských kolejích a možnosti studia v zahraničí... Přesný program a další podrobnosti zveřejňujeme průběžně na Facebooku Studuj na VŠE a na webu.

Víme, že výběr vysokoškolského studijního programu je jedním z nejzásadnějších rozhodnutí života. Budeme proto rádi, pokud pozvánku na náš den otevřených dveří nasdílíte na sociálních sítích Vaší školy nebo jakoukoli jinou formou tak, aby studenti 21. prosince mohli alespoň zprostředkovaně nasát atmosféru našeho kampusu a dozvědět se všechno podstatné pro správné rozhodnutí a krok vpřed.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Těšíme se na Vás!
Za organizační tým

Mgr. Martina Mlynářová
Tisková mluvčí
Tel.: +420 731 124 440

Vysoká škola ekonomická v Praze
Prague University of Economics and Business
nám. W. Churchilla 4
130 67 Praha 3

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…