DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ je za námi

Publikováno:
0__2022_01_dod_moderatori_a_kameraman

Milí návštěvníci,

opět jste nás potěšili svou účastí (ještě větší než v prosinci) a hlavně zájmem o naše obory. Věříme, že jsme vás přesvědčili a můžeme se těšit na vaše příhlášky a následně vaše děti. Brzy vám zde zveřejníme odkazy na přihlášení na Přípravné kurzy na PZ z Čj a Ma. Níže naleznete odkaz, jak DEN otevřených dveří zachytil fotograf z Teplického deníku. Možná se tam i najdete.


Vážení návštěvníci,

děkujeme vám za vaši návštěvu. Byli jsme potěšeni vaším zájmem o naše obory na všech 3 školách. Kdo nestihnul prosincový termín, může využít druhou možnost v sobotu 8.1.2022 od 9:00 do 14:00 hod.


Milí žáci, vážení rodiče,

zveme vás na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se koná na všech 3 našich školách ve středu 1.12.2021 od 8:00 do 17:00 a v sobotu 8.1.2022 od 9 do 14 hod.

Zájemci se dozvědí podrobnosti o našich nabízených oborech. Seznámí se s učiteli jednotlivých škol, prohlédnou si nové prostředí. A mohou si vyzkoušet některé činnosti v odborných učebnách zvláště na Hotelové škole a Střední průmyslové škole. Přijďte se poradit o vhodném oboru a nasát středoškolskou atmosféru.

Další velmi oblíbenou akcí je DEN ŽÁKEM ŠKOLY, při které si vyzkoušíte, jaké to je studovat na naší škole. Současně vám nabízíme přípravné kurzy na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky: 2 x 4 lekce. Čj bude v pondělí - od 21.2.2022 (od 15 h), Ma v úterý - od 22.2.2022 (od 16 h). Po loňském úspěchu a spokojenosti žáků budou opět online v MS Teams. A opět budou ZDARMA.

I na vaše přání uskutečníme DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 1.12.2021 přímo v našich školách a nikoli online. Prosíme vás o dodržování všech platných epid. opatření a respirátory s sebou.

Těšíme se na vás.

Vedení školy a učitelské sbory

TEPLICKÝ DENÍK - Den otevřených dveří na HOP 1.12.2021
https://teplicky.denik.cz/ctenar-reporter/hotelovka-obchodka-a-prumka-ma...
TEPLICKÝ DENÍK - Den otevřených dveří na HOP 8.1.2022
https://teplicky.denik.cz/galerie/tri-odborne-skoly-se-otevrou-zajemcum-...
TEPLICKÝ DENÍK - INFO po DOD 11.1.2022
https://teplicky.denik.cz/ctenar-reporter/obchodka-uz-davno-neni-divci-s...

Nepřehlédněte

Ekonomický tým 2023 Děčín 3

Jiří Vávra, Jakub Šupol a Petr Sim úspěšně reprezentovali naši školu v krajském kole soutěže Ekonomický tým, která se konala 3. 10. 2023 na Evropské obchodní akademii v Děčíně. Umístili se na na krásném třetím místě! Soutěž byla testem nejen…

IMG_1599

Dne 27.9. 2023 třída 2.A OA navštívila Senát. Na programu byla prohlídka Valdštejnského paláce s průvodkyní, která žákům podala zajímavý výklad k historii paláce. Následně se žáci přesunuli do části budovy, kde zasedá Senát ČR. Zde se jich ujal…

6B1C11EA-F1CB-4E87-BA5D-B7BA505A1EF9_1_105_c

Do druhé poloviny se přehoupla stáž ve Švédsku, žáci si užívají zaměstnaneckých benefitů v luxusních švédských autoservisech, pracují v dílnách a učí se novým dovednostem, které jsou pro jejich profesní dráhu nezbytné. Ve volném čase závodí na…