DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ je za námi

Publikováno:
0__2022_01_dod_moderatori_a_kameraman

Milí návštěvníci,

opět jste nás potěšili svou účastí (ještě větší než v prosinci) a hlavně zájmem o naše obory. Věříme, že jsme vás přesvědčili a můžeme se těšit na vaše příhlášky a následně vaše děti. Brzy vám zde zveřejníme odkazy na přihlášení na Přípravné kurzy na PZ z Čj a Ma. Níže naleznete odkaz, jak DEN otevřených dveří zachytil fotograf z Teplického deníku. Možná se tam i najdete.


Vážení návštěvníci,

děkujeme vám za vaši návštěvu. Byli jsme potěšeni vaším zájmem o naše obory na všech 3 školách. Kdo nestihnul prosincový termín, může využít druhou možnost v sobotu 8.1.2022 od 9:00 do 14:00 hod.


Milí žáci, vážení rodiče,

zveme vás na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, který se koná na všech 3 našich školách ve středu 1.12.2021 od 8:00 do 17:00 a v sobotu 8.1.2022 od 9 do 14 hod.

Zájemci se dozvědí podrobnosti o našich nabízených oborech. Seznámí se s učiteli jednotlivých škol, prohlédnou si nové prostředí. A mohou si vyzkoušet některé činnosti v odborných učebnách zvláště na Hotelové škole a Střední průmyslové škole. Přijďte se poradit o vhodném oboru a nasát středoškolskou atmosféru.

Další velmi oblíbenou akcí je DEN ŽÁKEM ŠKOLY, při které si vyzkoušíte, jaké to je studovat na naší škole. Současně vám nabízíme přípravné kurzy na přijímací zkoušky z českého jazyka a matematiky: 2 x 4 lekce. Čj bude v pondělí - od 21.2.2022 (od 15 h), Ma v úterý - od 22.2.2022 (od 16 h). Po loňském úspěchu a spokojenosti žáků budou opět online v MS Teams. A opět budou ZDARMA.

I na vaše přání uskutečníme DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ve středu 1.12.2021 přímo v našich školách a nikoli online. Prosíme vás o dodržování všech platných epid. opatření a respirátory s sebou.

Těšíme se na vás.

Vedení školy a učitelské sbory

TEPLICKÝ DENÍK - Den otevřených dveří na HOP 1.12.2021
https://teplicky.denik.cz/ctenar-reporter/hotelovka-obchodka-a-prumka-ma...
TEPLICKÝ DENÍK - Den otevřených dveří na HOP 8.1.2022
https://teplicky.denik.cz/galerie/tri-odborne-skoly-se-otevrou-zajemcum-...
TEPLICKÝ DENÍK - INFO po DOD 11.1.2022
https://teplicky.denik.cz/ctenar-reporter/obchodka-uz-davno-neni-divci-s...

Nepřehlédněte

0 borci na SPŠ

SPŠ Teplice se díky nadšení a úsilí Michaela Kříže z V2A a garanta pana Jana Hrubého poprvé zúčastnila prestižní soutěže pro střední školy. Soutěž přilákala rekordních 12 týmů z celého Ústecka, Karlovarska a Liberecka, které soutěžily ve vytváření…

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče, chtěli bychom Vám blahopřát k přijetí Vaší dcery/ Vašeho syna do 1. ročníku Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy a při této příležitosti Vám chceme sdělit několik základních informací, které se týkají začátku…

2. kolo

2. kolo přijímacího řízení slouží výhradně pro uchazeče, kteří nebyli přijati v 1. kole nebo se vzdali přijetí, nebo se v 1. kole nikam nehlásili (tito se ale v 2. kole mohou hlásit jen do nematuritních oborů). Důležité termíny: od 20. května 2024 –…