Ředitel školy zveřejnil kritéria přijímacího řízení na školní rok 2022/2023

Publikováno:

Ředitel Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy, Teplice zveřejnil kritéria přijímacího řízení na školní rok 2022/2023. Podrobnosti naleznete v sekci pro Uchazeče - přijímací řízení.

Přihlášky ke studiu je třeba odevzdat v sekretariátu školy (níže uvedené adresy) nejpozději 1. března 2022. Na uvedených adresách Vám přijmeme přihlášku na kteroukoliv ze součástí našich škol !!

SPŠ Teplice, Benešovo náměstí 604/1, Teplice, nebo
Hotelová škola Teplice, Smetanovo náměstí 786, Teplice

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…