DOD na UJEP Ústí nad Labem

Publikováno:
2__2022-01_dod_ujep_pr.fa_

Všechny fakulty UJEP Ústí nad Labem vás zvou na jejich DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ.

SPŠ Teplice spolupracuje zvláště s FSI - fakultou strojního inženýrství.


POZVÁNKA na Den otevřených dveří 2022, který se bude konat ve čtvrtek 3. 2. 2022 od 9-14 hodin na Přírodovědecké fakultě UJEP v Ústí nad Labem – konkrétně v budově v CPTO (v Centru přírodovědných a technických oborů), tedy v kampusu UJEP, v hlavním sídle naší fakulty, a v areálu Za Válcovnou.

Více informací ke Dni otevřených dveří, včetně programu naleznete na našich stránkách https://prf.ujep.cz/cs/11423/den-otevrenych-dveri-3-2-2022.

Informace také naleznete na FB https://www.facebook.com/Prirodovedecka.fakulta.UJEP/posts/1015906808181....

Fotogalerie

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…