DOD na FEL ČVUT Praha

Publikováno:

Den otevřených dveří proběhne prezenčně tento pátek 25. 2. 2022 ve dvou turnusech od 8.30 a od 13.00 tak, aby byl zajištěn plynulý běh akce s respektováním platných hygienických vládních nařízení.

Instagram: https://www.instagram.com/p/CaRnUQDIWAx/

Na webu o události informujeme na stránce https://studuj.fel.cvut.cz/poznejte-fel/dny-otevrenych-dveri-na-felu – tam vaši studenti najdou i odkaz, jak se na událost registrovat.

Na Facebooku o akci informujeme v události https://www.facebook.com/events/924605974853741

Na YouTube se akci věnuje krátký spot https://youtu.be/0RD-uxdbVKQ .

Jan Sláma FEL ČVUT, odd. vnějších vztahů – PR


Vážení kolegové, vážené kolegyně, vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

obracíme se na vás touto cestou s prosbou o zveřejnění informace a pozvánky na on-line den otevřených dveří na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze na vašich sociálních sítích, případně na webu.

FEL ON-LINE proběhne tento čtvrtek 13. 1. 2022 od 17.00 tak, aby nekolidoval s běžnou středoškolskou výukou. Program potrvá cca 2 hodiny, v první části budou zájemci a zájemkyně o studium na VŠ stručně seznámeni s FEL ČVUT, dále jim bude dán prostor pro živou diskuzi přes MS Teams. K účasti je potřeba se registrovat.

Na webu o události informujeme na stránce https://studuj.fel.cvut.cz/poznejte-fel/dny-otevrenych-dveri-na-felu – tam najdou i odkaz, jak se na událost registrovat.

Na Facebooku o akci informujeme v události https://www.facebook.com/events/629184038500052

Budeme vám vděční, pokud budete událost sdílet. Pro váš komfort si dovolujeme i navrhnout text příspěvku na Fb profil vaší školy:

Na @CVUTFEL se ve čt 13. 1. 2022 koná od 17.00 on-line den otevřených dveří. Využijte tuto možnost dozvědět se o možnostech studia nejen elektrotechniky a informatiky na největší technické univerzitě v ČR! https://www.facebook.com/events/629184038500052

Na YouTube se akci věnuje krátký spot https://youtu.be/BZAexu6jfVM.

Předem děkujeme za předání včasné informace vašim studentům a studentkám o této online akci. Věříme, že jim pomůže ve volbě směru v další etapě svého života. Jsme si jisti, že technika, jmenovitě elektrotechnika, informatika a tomu příbuzné profesní směry jsou velmi dobrou perspektivou profesní specializace.

V úctě

Jan Sláma

FEL ČVUT, odd. vnějších vztahů – PR

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…