DOD na FEL ČVUT Praha

Publikováno:

Den otevřených dveří proběhne prezenčně tento pátek 25. 2. 2022 ve dvou turnusech od 8.30 a od 13.00 tak, aby byl zajištěn plynulý běh akce s respektováním platných hygienických vládních nařízení.

Instagram: https://www.instagram.com/p/CaRnUQDIWAx/

Na webu o události informujeme na stránce https://studuj.fel.cvut.cz/poznejte-fel/dny-otevrenych-dveri-na-felu – tam vaši studenti najdou i odkaz, jak se na událost registrovat.

Na Facebooku o akci informujeme v události https://www.facebook.com/events/924605974853741

Na YouTube se akci věnuje krátký spot https://youtu.be/0RD-uxdbVKQ .

Jan Sláma FEL ČVUT, odd. vnějších vztahů – PR


Vážení kolegové, vážené kolegyně, vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

obracíme se na vás touto cestou s prosbou o zveřejnění informace a pozvánky na on-line den otevřených dveří na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze na vašich sociálních sítích, případně na webu.

FEL ON-LINE proběhne tento čtvrtek 13. 1. 2022 od 17.00 tak, aby nekolidoval s běžnou středoškolskou výukou. Program potrvá cca 2 hodiny, v první části budou zájemci a zájemkyně o studium na VŠ stručně seznámeni s FEL ČVUT, dále jim bude dán prostor pro živou diskuzi přes MS Teams. K účasti je potřeba se registrovat.

Na webu o události informujeme na stránce https://studuj.fel.cvut.cz/poznejte-fel/dny-otevrenych-dveri-na-felu – tam najdou i odkaz, jak se na událost registrovat.

Na Facebooku o akci informujeme v události https://www.facebook.com/events/629184038500052

Budeme vám vděční, pokud budete událost sdílet. Pro váš komfort si dovolujeme i navrhnout text příspěvku na Fb profil vaší školy:

Na @CVUTFEL se ve čt 13. 1. 2022 koná od 17.00 on-line den otevřených dveří. Využijte tuto možnost dozvědět se o možnostech studia nejen elektrotechniky a informatiky na největší technické univerzitě v ČR! https://www.facebook.com/events/629184038500052

Na YouTube se akci věnuje krátký spot https://youtu.be/BZAexu6jfVM.

Předem děkujeme za předání včasné informace vašim studentům a studentkám o této online akci. Věříme, že jim pomůže ve volbě směru v další etapě svého života. Jsme si jisti, že technika, jmenovitě elektrotechnika, informatika a tomu příbuzné profesní směry jsou velmi dobrou perspektivou profesní specializace.

V úctě

Jan Sláma

FEL ČVUT, odd. vnějších vztahů – PR

Nepřehlédněte

0 borci na SPŠ

SPŠ Teplice se díky nadšení a úsilí Michaela Kříže z V2A a garanta pana Jana Hrubého poprvé zúčastnila prestižní soutěže pro střední školy. Soutěž přilákala rekordních 12 týmů z celého Ústecka, Karlovarska a Liberecka, které soutěžily ve vytváření…

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

Vážení rodiče, chtěli bychom Vám blahopřát k přijetí Vaší dcery/ Vašeho syna do 1. ročníku Hotelové školy, Obchodní akademie a Střední průmyslové školy a při této příležitosti Vám chceme sdělit několik základních informací, které se týkají začátku…

2. kolo

2. kolo přijímacího řízení slouží výhradně pro uchazeče, kteří nebyli přijati v 1. kole nebo se vzdali přijetí, nebo se v 1. kole nikam nehlásili (tito se ale v 2. kole mohou hlásit jen do nematuritních oborů). Důležité termíny: od 20. května 2024 –…