BURZA UČEBNIC

Publikováno:

Dobrý den,

rádi bychom Vám představili Burzu učebnic, inzertní server a e-shop s použitými učebnicemi, naučnou a vědeckou literaturou.

  1. Vaši studenti u nás mohou levně koupit použité učebnice. V současné době likvidujeme staré zásoby, a tak spoustu učebnic postupně přesouváme do výprodeje za symbolické ceny.
  2. Vaši studenti přes náš e-shop mohou své učebnice i prodat. Teď je na to ta nejlepší doba, nejvíce učebnic prodáme každoročně v srpnu a v září!
  3. Máme v nabídce i školní potřeby.

Děkujeme
Tým Burzy učebnic

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…