Gastroden 2022

Publikováno:
Bar - 2 - photo - 19

Zveme vás na tradiční Gastroden, již 28 let Hotelová škola oslavuje své žáky a jejich dovednosti na projektovém dni s názvem Gastroden. Po dvouleté pauze to opět rozjedeme na Smetanově nám. 786 v Teplicích. Přijďte si zavzpomínat, posedět, pojíst, popít. Těšíme se na vás 24.11.2022 od 11 do 17 hodin.

Fotogalerie

Nepřehlédněte

placeholder

Výrobní závod VITRABLOK, s.r.o. se sídlem v Duchcově hledá pro posílení týmu tvarování Strojníka sklářských automatů do nepřetržitého provozu. Více informací najdete v příloze.

Třídní schůzky pro (21 x 14.8 cm)

Dnes se na hotelovce konají třídní schůzky. Začínáme v 17:00. Seznam učeben najdete na recepci školy při vstupu do budovy. Těšíme se na vás!

AAP

Naše škola získala členství v programu AAP - Autodesk Academia program, který sdružuje desítky škol z České a Slovenské republiky. Cílem programu je posouvat úroveň technického vzdělání a nabízí řadu výhod pro naše žáky. Žáci mohou získat…