Neviditelná výstava

Publikováno:
Neviditelná výstava

Žáci 2. ročníku oboru sociální činnost se dne 13. 9. 2022 zúčastnili Neviditelné výstavy v Praze.

Neviditelná výstava je ojedinělá interaktivní výstava, která nás seznámila se světem lidí se zrakovým postižením. Během prohlídky jsme navštívili různá prostředí – jednotlivé místnosti v domě, rušnou ulice, přírodu, galerii … Žáky provázeli nevidomí průvodci, kteří se jim pokusili ukázat, že svět může být krásný i bez zraku.

Ve druhé tzv. viditelné části se žáci seznámili s předměty, které nevidomí v běžném životě používají a s pomůckami, které jim ulehčují život.

Fotogalerie

Nepřehlédněte

placeholder

Výrobní závod VITRABLOK, s.r.o. se sídlem v Duchcově hledá pro posílení týmu tvarování Strojníka sklářských automatů do nepřetržitého provozu. Více informací najdete v příloze.

Třídní schůzky pro (21 x 14.8 cm)

Dnes se na hotelovce konají třídní schůzky. Začínáme v 17:00. Seznam učeben najdete na recepci školy při vstupu do budovy. Těšíme se na vás!

AAP

Naše škola získala členství v programu AAP - Autodesk Academia program, který sdružuje desítky škol z České a Slovenské republiky. Cílem programu je posouvat úroveň technického vzdělání a nabízí řadu výhod pro naše žáky. Žáci mohou získat…