Žáci HOP jedou na FOKUS Václava Moravce na ČT24

Publikováno:
fokus_vm_ikona

Žáci našich 3 škol jedou do Prahy. Zúčastní se přímého přenosu dalšího dílu Fokus Václava Moravce. Někteří budou i diskutovat s odborníky. Chcete je vidět? Zapněte si ČT24 – 20.9.2022 od 20:05 h.
Průmyslováci Jakub Jeník a Matouš Prchal přispěli do květnového dílu svým video vystoupením. Téma bylo: Život na dluh. Chlapci naopak odpověděli na otázku: Co by dělali, pokud by získali ohromnou sumu peněz.

Fokus Václava Moravce (zkratka Fokus VM) je publicistický diskusní pořad České televize, který uvádí moderátor Václav Moravec a jehož tématy jsou různé fenomény dnešní doby, které mohou ovlivňovat lidskou společnost. Je vysílán od února 2015, a to jednou měsíčně (první úterý nebo středu), živě na zpravodajském kanálu ČT24.

Člověk člověku člověkem. Je to vůbec možné? Co společnost rozděluje a co ji může spojit? Sledujte Fokus Václava Moravce, tentokrát na téma Jak usmířit národ. Pozvání přijali historik Tomáš Petráček, filozofka Tereza Matějčková, politoložka Anna Durnová, právní filozof Jiří Přibáň, antropoložka Marie Heřmanová a psycholog Tomáš Vašák. Přímý přenos z karlínské Invalidovny.

Těšíme se na novou zkušenost.

FOKUS Václava Moravce 5. 2022 - Život na dluh

Nepřehlédněte

Brontosaurus foto

Dobrovolnické víkendovky plné zážitků. Více informací naleznete v přiloženém letáku. https://brontosaurus.cz/ Kdo se přidá?

Na svahu

Sérii lyžařských výcviků našich škol ukončuje třída stojařů a ajťáků z teplické průmyslovky. Dobré sněhové podmínky a dobrou stravu si užívají na svazích Harrachova v penzionu Tesla. Po týdnu na horách již lyžují úplně všichni včetně nováčků.…

IMG_7189

Žáci prvního ročníku oboru sociální činnost v rámci výuky sociální činnosti vyráběli velikonoční truhlíky. Materiál jsme získali z Technického klubu při ZŠ Bílina. Žáci si vyzkoušeli práci se dřevem, ergoterapii, kterou mohou následně využít při…